Надіслати
НОВИНУ
 
6/20/2018    П:771 К:1
Депутати Тячівської міської ради спрямували майже 8,5 млн. грн. на потреби громади
Сьогодні, 20 червня, відбулося перше пленарне засідання 24-ї (позачергової) сесії Тячівської міської ради сьомого скликання. В залі зареєструвався 21 депутат. Роботою керував Тячівський міський голова Іван Ковач.
На порядку денному був ряд актуальних і невідкладних питань. Та перед тим, як його було затверджено, секретар Тячівської міської ради Іван Крічфалушій зачитав звернення, яке надійшло до Тячівської міськради від ВО «Свобода», з проханням звернутися до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень. Після обговорення депутати вирішили не ставити його на порядок денний, а підписати індивідуально, що і зробили після засідання. Окрім депутатів, звернення підписав і Тячівський міський голова. Документ вирішили в установленому порядку направити до голови Верховної Ради України.

Відтак перейшли до розгляду питань порядку денного. Найперше, депутати ухвалили Програму забезпечення державної безпеки та покращення матеріально-технічної бази Тячівського МРВ УСБУ в Закарпатській області на 2018-2020 роки та затвердили ставки місцевих податків та зборів на наступний, 2019 рік.

Одним із основних питань позачергової сесії стало внесення змін до бюджету Тячівської об’єднаної громади на 2018 рік. Так, депутати спрямували на різні потреби 8 млн. 455 тис. грн.  від перевиконання бюджету за І квартал (загалом же, перевиконання становить 12 млн. грн.).Зокрема, 3,1 млн. грн. виділили на фінансування «Програми благоустрою та озеленення населених пунктів об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки», в тому числі: на благоустрій вул. Промислової – 1,2 млн. грн., вул.Вайди (біля будинку №7) – 400 тис. грн., вул.Кошута – 500 тис. грн., с.Тячівка – 300 тис. грн., на розчистку потічка в с.Округла – 300 тис. грн., благоустрій площі Соборної біля реформатської церкви – 400 тис. грн.
1 млн. 455 тис. грн. спрямували на капітальний ремонт автомобільної дороги Тячів - Округла - Вільхівці-Лази на ділянці км 11+000 - км 13+529 (до школи в с.Округла) (як співфінансування).

На реконструкцію легкоатлетичного ядра (бігові доріжки) міського стадіону ім.Л.Бийреша по вул.Армійській в Тячеві виділили 1,2 млн. грн. (співфінансування). Ще 1,55 млн. грн. спрямували на благоустрій прилеглої до стадіону території. 

200 тис. грн. депутати виділили на капітальний ремонт сільського клубу в с.Тячівка.

Також депутати спрямували кошти на проведення ремонтів у закладах освіти ОТГ: 150 тис. грн. – на термосанацію головного корпусу Тячівської ЗОШ I-ІІІ ст. №2 (як співфінансування) та 300 тис. грн. – на капітальний ремонт Руськополівського ДНЗ №1.

Півмільйона гривень ухвалили передати районному бюджету для капітального ремонту відділень Тячівської РЛ №1.
Крім цього, дали дозвіл на розроблення та затвердили містобудівну документацію, внесли зміни до статуту КП «Землі Тячева» у зв’язку зі зміною адреси.

Ще одне рішення міських народних обранців стосувалося передачі силового масляного трансформатора із комунальної власності Тячівської міської ОТГ у власність ПАТ «Закарпаттяобленерго».

На завершення прийняли низку рішень стосовно земельних питань.

Наталія Маджара для Tyachiv.com.uaКоментарі (1)
Коментатор
6/27/2018 10:20:20 AM  |  IP: 91.211.68.***
зробіть двір по вул. Незалежності біля суда, скільки можна чекати, мусора і слуги народу зробили собі автобан через двір, сплошні мазди, мерси і т.д. кожен день ... ЗРОБІТЬ ЗАЇЗД З ЦЕНТАРЛЬНОЇ ВУЛИЦІ !!! гаражі вже понакладали прям по серед дороги, КОВАЧ І.І. пак учини щось крехта ?! Крім 3 світильників нічого не робили від часів філіпа.

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi