Надіслати
НОВИНУ
 
6/19/2018    П:678 К:0
На Тячівщині 18 дільничих урочисто привітали з професійним святом (ФОТО)
Вчора, 18 червня, дільничі офіцери поліції Тячівського відділу поліції святкували 95-ту річницю з дня створення служби дільничних офіцерів поліції України. Їх привітав керівник Янош Дорчинець. Загалом на території обслуговування Тячівського відділу поліції працюють 18 дільничних.
«Професія дільничного – одна з найважливіших і найвідповідальніших серед інших професій в поліції. Наскільки професійно дільничий офіцер поліції робить свою справу – настільки спокійніше почуваються мешканці району.  Сьогодні, працювати дільничним офіцером поліції досить не легко, адже  доводиться нести службу в умовах значних навантажень»,  –  зазначив начальник поліції Тячівщини Янош Дорчинець.

З нагоди Дня дільничного офіцера поліції  керівник  відзначив кращих працівників подяками.

Самі дільничні на зібрання відзначили, що кожного дня вони виконують свою роботу не заради грамот чи подяк, найбільша винагорода для них – подяка від людей.

Нагадаємо, що Глави МВС і Нацполіції 16 червня передали дільничним офіцерам поліції нові службові авто, одне з яких – у Тячівський район, інформує Відділ комунікації поліції Закарпатської області.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi