Надіслати
НОВИНУ
 
6/14/2018    П:359 К:0
На Тячівщині у розпалі літній туристичний сезон
Стартував він відразу після травневих свят.
Як розповідають в Усть-Чорнянському ГПРВ, туристи вже навідуються у гірські села району.

- Впродовж місяця рятувальники зареєстрували всього  18 груп мандрівників, а це 122 осіб. Але це далеко не всі мандрівники, які навідалися до регіону.  Як завжди люди нехтують реєстрацією у ГПРВ, а багато з подорожуючих й не знає про необхідність проходження цієї процедури, - зауважує рятувальник В’ячеслав Дикун.

 Тож для того, аби вже ж таки надати консультацію мандрівникам щодо проходження маршрутів,  доводиться рятівникам  здійснювати виходи у гори й вже безпосередньо  на маршрутах проводити їх реєстрацію. Під час таких зустрічей у подорожуючих часто виникають й додаткові питання, тож спілкування з працівниками ГПРВ завжди проходить конструктивно.

Рятувальники кажуть, що, на щастя,  поки що не виникало надзвичайних ситуацій у горах. Хоча декілька курйозів, пов’язаних з тим, що туристи втрачали орієнтир у лісі, траплялися. Однак здебільшого попередити лихо вдавалося через телефонний зв'язок. Один із таких випадків трапився два тижні тому. Двоє велосипедистів збилися з промаркованої стежки Свидовця та зійшли до річки неподалік Усть-Чорної, однак перейти убрід річку не наважувалися, тож звернулися до рятувальної служби за допомогою. В’ячеслав Дикун попросив заблукалих туристів зробити фото місцевості й,  зорієнтувавшись за знімком, направив мандрівників до найближчого навісного містка.

Працівники ГПРВ переконують, що  значно полегшило б їх роботу  створення туристично-інформаційного центру в Усть-Чорній. Адже багато тургруп проходять транзитом через Усть-Чорну зі Свидовця на Приборжавські полонини, йдуть до Горган чи до хребта полонини Красна. А оскільки селище розміщене саме на перетині всіх цих маршрутів, то служить такою собі перевалочною базою, де люди відпочивають, закуповують харчі та могли б діставати цінну інформацію щодо  проходження маршрутів.

На пік туристичного сезону устьчорнянці очікують вже у липні-серпні.


Tyachiv.com.ua


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi