Надіслати
НОВИНУ
 
6/13/2018    П:7937 К:0
У Колодному буревій руйнував фронтони та зносив покрівлі будинків (ФОТО)
Вчора, 12 червня, близько 16 години над низкою сіл Тячівщини пронісся буревій.
Значної шкоди негода завдала мешканцям села. Як повідомили у Колодненській сільській раді, найбільше будівель постраждало на вулицях Тиха (покрівлі повністю зруйновані на 3-х будинках), Шевченка (10-12), Гагаріна (близько 10), Пушкіна (3), Вайди (2). Крім того, є чимало будівель з частковими руйнуваннями. Також є незначні пошкодження покрівлі шкільної бібліотеки. 9 листів шиферу знесло і з будівлі сільської ради.

Колодненці розповідають: подібного буревію за життя ще не бачили. Пориви вітру були такої сили, що відносили шматки покрівлі за десятки метрів, відривали з петель огорожі, ламали міцні дерева.

Один із будинків, який зазнав руйнувань, належить директору Колодненської школи Галині Бенці. Вітровій вщент зруйнував фронтон будівлі та зірвав з даху 70 листів шиферу.  


«Коли йшла буря, ми сиділи вдома. Коли все почало руйнуватися, було так страшно,  що годі собі уявити. Негода тривала близько півгодини, але стільки біди наробила!», – каже Галина Петрівна. Вона ще й досі не може відійти від учорашнього шоку.

В її сусідки – завідувача сільської бібліотеки Марії Немеш ситуація не краща. Коли здійнялася стихія, вона поверталася з сусіднього села. Побаченим була приголомшена: зірваний дах віднесло у город, потрощило дерева. Сьогодні з самого ранку на обійсті кипить робота – майстри перестеляють покрівлю наново.

Люди не спали цілу ніч, побоюючись можливого продовження стихії. А сьогодні приводять поруйновані будинки до ладу: сушать стелі, стіни, килими, одяг, і думають, як лагодити оселі. А деякі зруйновані будинки пустують: господарі виїхали на заробітки.

З учорашнього дня в селі відсутнє електропостачання, адже вітер завдав значної шкоди електромережам.

Наталія Маджара дляTyachiv.com.ua
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi