Надіслати
НОВИНУ
 
15.05.2018    П:651 К:16
Делегація Тячівської ОТГ перебуває з навчальним візитом у Словенії
Представники Тячівської об’єднаної громади поїхали до Словенії, місто Мурська Собота, та довколишніх муніципалітетів Словенії та Хорватії з навчальним візитом.
Метою поїздки став обмін досвідом та вивчення належної практики у сфері місцевого економічного розвитку, житлової інфраструктури, а також визначення потенційних проектів для майбутньої співпраці, як це було схвалено в Листі про наміри співпраці між двома муніципалітетами. Нагадаємо, Лист про наміри голови Мурськи Соботи та Тячівської ОТГ підписали у лютому в Ужгороді.

У понеділок, 7 травня, делегація з Тячівською ОТГ ознайомилася з Мурською Соботою, дізналася про структуру та завдання місцевого самоврядування в Словенії, а також про стратегію розвитку громад Балканської країни. Також побувала на презентації місцевого кластеру їжі та регіонального центру поводження з твердими побутовими відходами (ТПВ).

У вівторок представники громади взяли участь у церемонії відзначення Дня перемоги. 

Загалом, візит триватиме до п’ятниці, 11 травня. Учасники, зокрема, ознайомляться з роботою муніципалітету Кршко, центром поводження з ТПВ у даному муніципалітеті, обговорять потенційні проекти співпраці з українськими муніципалітетами, відвідають агрокластер Південної Словенії. У Хорватському місті Вараждін відвідають агентство регіонального розвитку, де їм презентують проект туризму та культури і проект «Освіта та рівні можливості» у Вараждіні.

Навчальний візит представників Тячівської ОТГ став можливим завдяки сприянню програми «U-LEAD з Європою», - повідомляють у Закарпатському Центрі розвитку місцевого самоврядування.

Tyachiv.com.ua
Коментарі (16)
тарас попович
19.05.2018 14:58:37  |  IP: 77.111.244.***
Дуже легко гадити із под тішка. Напиши свою фамілію і імя і тоді люди побачать, що ти за птиця і чи треба тобі вірити.
Руське Поле2
19.05.2018 01:13:44  |  IP: 195.66.157.***
Правду каже чоловік. Є в нашому селі тарас попович. Нігде не робит, дома сидит лиш в інтернеті і обсирає наше село. Лушпак і брихач. Сам толком нич не зробив для села лиш пив, коли був головов. А типир з шкури лізе вон, так му ся не любит, як наше село розвиваєся. Без нього. Бо знає, що бульше нігда. Не буде головов. А типирішнього старосту Мірявця, ненавидит за то, що тот вийграв вибори уже три раз подряд. Наша чилядь видит, що робит для села щось. А тарас не може то простити і всяко типир обсирає як Ковача так і Мірявця. Ви не видете, що лиш один з нашого села недовольний є. Так що робіт виводи самі. Тарас то хворий на голову
Руське Поле
18.05.2018 20:37:13  |  IP: 195.66.157.***
Придурок ти бику. Йди лічися. Перестань наше село гнидо позорити. Ми всі знаєме що ти за фрукт. Аж би ти був нормальний тебе би вибирали головом постоянно. Но ти в перший свуй срок голови села показався по повнуй. Так, що закрий свуй писок. Люди не слухайте тараса. То нероб і брехач. Якому всьо не добре. Кому цікаво приїдьте в наше село і подивіться самі як ми живимо в громаді.
тарас попович
18.05.2018 10:33:03  |  IP: 77.111.244.***
Забув про мостики. Вони були зроблені ще при моєму нянькові. Тепер мало їх підрихтували, покрасили в жовто блакитне, від нечистої сили, а гроші списали як за новозбудовані.
тарас попович
18.05.2018 10:14:30  |  IP: 77.111.244.***
Громаду села розігнали і разом з майном, садиками і землею здали її під управління тячівського царька.
Люди в селі безправні. Сільський комітет призначений Ковачом з подачі Мірявця. В селі мало хто про нього чуав, що такий є. Село, по закону, мало обирати голову і членів комітету. А вибрав його Мірявець і себе сам, як Остап Сулейман Бендер Бей, оголосив його головою. Декілька депутатів від села, які є в міській раді, тупо піднімають руки за рішення тячівських панів. Які послуги надає землевпорядник ? Збирає гроші за землю. Тепер щоб зробити прості нотаріальні дії, за які в сільраді треба було заплатити копійки, біжи в Тячево до нотаріуса чи в ЗАГС і плати по повній. А субсидії ? Набігаєшся по Тячеву, збираючи довідки, а потім неси їх в будівлю де сидить староста, щоб працівник міської ради відніс їх і здав в відділ соцзахисту. Простіше вже самому здати їх туди.
Зробили в селі ремонти двох вулиць. Важко назвати їх капітальними. Одну зробили вузьу,що лиш вози на ній можуть розминутися. Водовідведення нема ніякого. Зроблені по технології райбачки. Машинами трясе при проїзді. Нерівності всюди і болотця в дощову погоду. Бризги від проїзджих авто щедро обливають пішоходів. Ясно, що буде з асвальтом, коли ці болотця почнуть замерзати. Продали громаду села в ОТГ за поганий ремонт дороги. Ремонти роблять і там де нема об"єднаних громад.
Валерій
17.05.2018 15:23:01  |  IP: 46.211.67.***
Інокентій він же Попович Тарас.
Ти коли брешиш так бреши правду. Що помінялося в вашому селі. Депутати є, сільський комітет є. Довідки всі видают в сільській раді. Як і субсидії оформляють. Землеупорядник є, який по землі надає послуги. Просто ти ганьбиш писок нести в сільську раду, після своїх обсирань працівників. Ти хворий чоловіче. Йди лікуватися. Громада вашого села задоволега тим, що робится у вас.
Поповичу
17.05.2018 03:55:38  |  IP: 195.66.156.***
Найти так збиткуватися з кожним селом. Дороги, садики, школа, мостики...
Інокентій
16.05.2018 23:13:23  |  IP: 195.66.157.***
Нема вже в селі сільради. Там лиш староста є як було в роки окупації України нацистами. Іуда Мірявець разом з Ковачом позбиткувалися над Руським Полем ліквідували громаду села, ліквідували місцеве самоврядування і зробили його придатком до Тячева,приселком. Такі довідки в селі вже не видають.
Валерій
16.05.2018 22:31:50  |  IP: 195.66.157.***
А що то ти Тарасе не йдеш за довідками в своє село?
Чи ти вже так там нагадив людям в душу, що ганьбиш писок нести в сільраду?
тарас попович
16.05.2018 17:02:32  |  IP: 77.111.244.***
Був сьогодні в розхваленому ЦНАПі. Попросив довідку про склад сімї в нотаріальну контору. Там сказали, що потрібен запит від нотаріуса. Нотаріус сказав,що вони такі запити не дають. В ЦАПі кажу, що і паспорти членів сімї в мене тут при собі. Ні. Треба ще принести свідоцтво на право власності на будинок де сімя проживає. Слідуючий раз ще щось придумають. Видно без хабаря тут не обійдеться. Але не на того напали. Мушу втратити ще не один день щоб пройти через бюрократичні перешкоди. Не було ОТГ, пішов в сільську раду отримав довідку без лишніх розходів на дорогу і зберіг собі нерви.
Цікаво? Яким досвідом ділився Ковач в Словенії?

<<Попередня
1
2
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi