Надіслати
НОВИНУ
 
13.04.2018    П:401 К:0
У Тячеві на нараді в РДА обговорювали питання лісокористування та утворення нових заповідних територій
У четвер, 12 квітня, в малому залі Тячівської райдержадміністрації відбулася нарада стосовно питань лісокористування та утворення нових заповідних територій.
Серед запрошених – керівник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мугра, головний спеціаліст департаменту екології та природокористування Закарпатській області Василь Бокоч, представники Карпатського біосферного заповіднику,  директори лісових господарств –  Наталія Катриняк, Михайло Бігун, Володимир Куцин; голова громадської ради при Тячівській РДА Іван Фіцай, голова громадської жіночої організації «Злагода» Марія Цимбаліста, голови сільських та селищних рад.

 Присутні обговорили актуальні, та болючі питання, пропозиції з керівництвом району та начальником Закарпатського ОУЛМГ Валерієм Мугрою.

 З метою створення умов для охорони навколишнього природного середовища та дбаючи про життя та здоров’я своїх нащадків зроблено ряд висновків та вказівок для подальшого благоустрою лісокористування, інформує прес-служба Тячівської РДА.
 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi