Надіслати
НОВИНУ
 
13.03.2018    П:504 К:1
Тячівський міський голова публічно прозвітує про виконання бюджету-2017
Як повідомляють у Тячівській міській раді, під час проведення громадських слухань, які відбудуться завтра, 14 березня, о 10.00 у Центрі дитячої та юнацької творчості, Тячівський міський голова Іван Ковач публічно представить звіт про виконання бюджету Тячівської міської ради за 2017 рік.
Як повідомлялося раніше, на громадських слуханнях також заплановано обговорити ряд актуальних для Тячівської ОТГ питань:

– Про стан роботи по забезпеченню громадського порядку, законності, дотримання Правил благоустрою та дорожнього руху, санітарно-епідеміологічних норм та дотриманню норм діючого законодавства при розміщенні реклами в населених пунктах об’єднаної територіальної громади.
– Про дотримання законодавства в сфері містобудівної діяльності та заходи щодо посилення боротьби із самовільним будівництвом на території населених пунктів об’єднаної територіальної громади.
– Про стан протипаводкового захисту м. Тячів, сіл Тячівка, Руське Поле, Лази та Округла.
–Про передачу у комунальну власність об’єднаної громади житлового фонду, систем водопроводу, каналізації та транспортних засобів по обслуговуванню цих об’єктів із комунальної власності району.
– Про основні напрямки роботи щодо проведення реформування первинної медицини.


Коментарі (1)
Спостерігач
14.03.2018 00:22:36  |  IP: 95.133.229.***
Питання дійсно важливі і наболівші. Дуже добре, що такі питання підняті і будуть вирішуватися з громадськістю

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi