Надіслати
НОВИНУ
 
12.03.2018    П:842 К:0
На Тячівщині триває ліквідація наслідків зсуву селевого потоку (ФОТО)
Нагадаємо, інцедент стався сьогодні 12 березня, о 7.25 ранку, внаслідок чого з місцевої гори обвалилися велики брили кам'яної породи на дорожнє покриття протяжністю близько 10 м, відрізку автодороги Тячів-Усть-Чорна-Дубове.
Як повідомили керівники служб на місце події одразу ж виїхали рятувальники та працівники відповідних служб району, які приступили до ліквідації наслідків зсуву. Було задіяно декілька одиниць техніки філії «Тячівський райавтодор» та місцевої пожежної команди с. Нересниця. В результаті злагодженої роботи вже на 8 годину ранку дорогу було частково розчищено і налагоджено рух транспорту.

Загалом на автошлях зійшло більше 80 кубометрів зсуву з різними за величиною каменями. Менші брила дорожники ліквідували самостійно, а от найбільші важать кілька десятків тонн і їх зрушити з місця практично неможливо, тож доведеться розколювати. На жаль, для цієї роботи спеціалізованої техніки в районних служб не має, тож керівництво району звернулося до групи енергетичних компаній «Ренер», які наразі працюють в Усть-Чорній. Вони мають доставити до аварійної ділянки дороги гідроколун, за допомогою якого й буде розколото масивні каменюки. Після цього працівники дорожньої фірми здійснять розчистку решти проїзної частини дороги.

Голова Тячівської райдержадміністрації Василь Дем'янчук обговорив і погодив з керівниками служб подальші заходи з усуненя наслідків зсуву та повного розчищення дороги для безпечного руху. Внаслідок зсуву постраждалих нема. На місці події охорону порядку та регулювання руху транспорту забезпечують поліцейські, інформує прес-служба Тячівської райдержадміністрації.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi