Надіслати
НОВИНУ
 
09.03.2018    П:2779 К:36
На Тячівщині презентували громадську організацію учасників Революції Гідності, ветеранів війни, волонтерів та добровольців «Єдність»
Про мету та подальші плани новоствореного об’єднання активісти повідомили 7 березня під час презентації для ЗМІ у Тячівській районній бібліотеці.
Метою ГО є сприяння єдності, консолідації та координації зусиль учасників Революції Гідності, ветеранів війни, волонтерів та добровольців, учасників бойових дій та забезпечення їх захисту у законодавчій площині. Серед засновників організації – знані на Тячівщині активісти, учасники бойових дій та волонтери Богдан Колодницький, Дмитро Молнар, Павло Бедей та Іван Дуйчак. Також до об’єднання увійшли Віталій Бенчак, Володимир Гапун, Василь Гоблик та Василь Лукань. 

Очолив громадську організацію відомий не тільки на Закарпатті волонтер-афганець, учасник Революції Гідності Богдан Колодницький.
Під час презентації кожен із членів організації поділився думками з приводу доцільності створення об’єднання, напрямків діяльності та планів на найближче майбутнє. Зокрема, активіст Майдану та учасник російсько-української війни Віталій Бенчак наголосив, що ГО «Єдність» – це громадське, а не політичне об’єднання. Його назва зумовлена тим, що наразі у колах людей, яким небайдужа подальша доля держави, бракує єдності, а саме в єдності – сила. Зазначив, що основне, над чим працюватимуть члени організації, – це, в першу чергу, захист держави на районному рівні та реалізація конституційних прав учасників Революції Гідності, ветеранів війни, волонтерів та добровольців (комбатантів).

«Найпершими для нас є саме державницькі позиції, а економічні та соціальні питання – другорядні. Бо кожен учасник Революції Гідності, ветеран війни, волонтер та доброволець, який став на захист держави, насамперед, ідентифікував себе як державник», – сказав активіст.
Свої зусилля члени новоствореної ГО об’єднуватимуть, з-поміж іншого, навколо допомоги армії, адже, як прозвучало на презентації, «поки останній ворог не залишить українську землю, миру не буде».

Активісти кажуть: будуть просити владу змінити вектор допомоги армії – не продуктами, а тим, що справді необхідно військовим, – новітніми технічними засобами захисту (безпілотниками, приладами нічного бачення, тепловізорами тощо).

Також учасники об’єднання надаватимуть юридичну допомогу колишнім учасникам бойових дій, зокрема, в отриманні земельних ділянок. У цьому напрямку активісти вже мають напрацювання: після звернення до Головного управління Держгеокадастру в області десятьом ветеранам виділено землю, ще 30 теж їх отримають.

«Будемо максимально допомагати учасникам бойових дій, щоб отримати перемогу, мир і спокій у державі, та добровольцям, які за покликом серця пішли захищати державу», – наголосив Віталій Бенчак.

Ще одним напрямком діяльності ГО «Єдність» стане національно-патріотичне виховання молоді. Зокрема, активісти мають намір запровадити в районі пілотні проекти «Пласту» у співпраці з районною владою та управлінням освіти РДА. Адже пластунські осередки діють у багатьох районах області, тоді як Тячівщина тут пасе задніх. З цією метою активісти готують до розгляду на черговій сесії райради відповідну Програму.

Як додав Василь Гоблик, наразі у навчальних закладах Тячівщини вже проводиться благодійна акція на підтримку армії: школярі плетуть маскувальні сітки для військових. А у перспективі активісти планують розвивати технологічні гуртки з поглибленим вивченням інформатики, щоб навчати молодь керувати сучасними технічними засобами, та приділяти увагу початковій військовій підготовці юнаків.

Активіст, депутат Тячівської міськради Володимир Гапун зауважив, що активісти організації неформально співпрацювали ще в часи Революції Гідності, відтак війна внесла корективи, і кожен будував державу окремо. Але з часом стала очевидною потреба об’єднати зусилля однодумців, щоб координувати дії. Він наголосив, що громадська організація не ставить собі за мету бути альтернативою Громадській раді при РДА, але теж контролюватиме дії районної влади.

Свої думки щодо подальшої діяльності ГО «Єдність» висловили й інші активісти. Вони висловили сподівання, що до руху будуть приєднуватись небайдужі громадяни, яких турбує доля держави, і хто готовий висловлювати конструктивні пропозиції для покращення її безпеки.  

Насамкінець голова громадської організації Богдан Колодницький додав, що активісти ГО будуть продовжувати працювати на захист України, як працювали і до створення організації. Усі вони розділяють думку про те, що Україна – могутня держава, однак зміни у ній не можуть відбуватися за помахом руки, це тривалий процес, який треба пройти. Тому гасло організації – «Україна понад усе». У планах активістів – також проведення просвітницьких та культурно-мистецьких заходів патріотичного спрямування із залученням дітей та молоді.


Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua


Теги:
Коментарі (36)
Читач
17.03.2018 23:00:00  |  IP: 195.66.156.***
Яке то ГО ви подивіться на них і скажіть хто з них зробив щось для міста чи села щось????????? Для фото вони понад усе!!!!!!?!
Членам ГО
14.03.2018 11:47:44  |  IP: 77.111.244.***
Вас використала злодійська банда, щоб дорватися до влади і грабити народ ще сильніше ніж їхні попередники. Сказали вам, що це революція гідності, а ви повелися на це.
Тепер ви їм потрібні щоб ще продовжити своє панування і відтягнути час народної кари за свої злодійства.
Спостерігач до Міха
14.03.2018 00:30:37  |  IP: 95.133.229.***
Це точно на рахунок землі. Так всьо і робиться. Го "усіх геть" поцвітало б. В цьому щось є
Мїхо
12.03.2018 23:43:15  |  IP: 31.41.89.***
Я оголошую ,що організовую ГО .Завтра вам напишу статут .Назву го ,тото ГО "Усіх гет"( замість гет буде друге слово у названію ,не мош туй писати ,самі додумайтеся .Приймаются пропозиціїї и поправки до статуту .Пишіть .Напишеме статут та подумаєме до чого ся дале брати ,бо землю и все остальне уже забрано
я
12.03.2018 23:35:52  |  IP: 31.41.89.***
ото правда ,лиш най не кричать "Україна понад усе " бо они ся Українов май мало журять .Най гойкають правду -- ми понад усе !!!Ми з владов бо ми і є влада .Коби они не влада ти робили би щось таке аби всякі демянчуки -пітьовки и иже с ними боялися їх як огня .А они з ними всіма заодно ,я точно знаю
тарас попович
12.03.2018 18:39:49  |  IP: 195.66.157.***
Всі учасники недавніх подій, що довели державу до жалюгідного, жебрацького стану, які за це ще не отримали ніяких привілеїв, які хочуть попасти до корита влади, або делегувати туди своїх людей, об"єднуйтесь в ГО "ЄДНІСТЬ".
гасло організації – «Україна понад усе». Україна це ви і ви будете понад усе.
Читач
12.03.2018 18:24:57  |  IP: 195.66.156.***
Фіцай Іван добре каже що не треба надіти на себе форму)( і робити фотки для публіки, бо ті хто щось робить неговорять а діють.
Михайло
12.03.2018 15:14:07  |  IP: 31.41.90.***
Взагалі добре, що організовуються однодумці. Я радію цьому, і бажаю Вам натхнення і правильної організації роботи. Єдине, що мене турбує, це те, що багато таких організацій керуються одними і тими самими людьми, і стають лише інструментом у їх політичних та корупційних діях. Надіюся, що Ви хлопці не з таких.І блін, де жінки??? Чому у всіх організаціях самі мужики??? На практиці скажу я Вам, жінки набагато кращі активісти ніж мужики.
До Івана Фіцая, трохи не згідний з тобою, що патріот, майданівець не повинен вибивати собі посад. Бо якщо на заміну старих кадрів не прийдуть нові із правильним мисленням, то тоді ми ще будемо довго у задниці сидіти. І чим наші органи влади будуть доступніші до нових людей тим, швидше буде розвиватися , село, місто, район, чи країна.
Фіцай Іван
12.03.2018 14:13:59  |  IP: 31.41.89.***
Багато волонтерів, учасників майдану та АТО, об'єднуватися потрібно, адже в єдності сила, головне не вимагати собі якихось посад чи привілегії. Хотів згадати сина покійного Ярослава Кузіва, Михайла, який пройшов майдан, потім пішов добровольцем на схід там вже три роки, про нього мало хто знає, він не горлопанит, як деякі ми бігли під кулі на майдані, або не ходить в формі з медалями. На мою думку таким має бути патріот.
тарасови поповичу
12.03.2018 13:38:02  |  IP: 31.41.89.***
Старий ,та ци маєш ти поняття що то таке - організація націоналістів .Якби хоть одна така в тячівському районі була ,та твоя комуністична фізіономія ні секунду би туй не фігуровала уже років три .

<<Попередня
1
2
3
4
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi