Надіслати
НОВИНУ
 
3/2/2018    П:779 К:0
Вихованців Тячівської "Парасольки" отримали подарунки від благодійників (ФОТО)
Чимало різноманітних пакунків з солодощами, засобами повсякденного вжитку і приємними сюрпризами, отримали на днях вихованці Тячівського соціально-реабілітаційного центру для осіб з інвалідністю "Парасолька" доставили від Закарпатського Фонду розвитку та милосердя "Нове життя".
Даний візит у "Парасольку" ознаменував собою  завершення ще одного етапу благодійної  акції Фонду, яка тривала впродовж останніх декілька місяців, в результаті чого до  новорічно-різдвяних свят подарунки отримала багатотисячна малеча Тячівщини. Декілька тонний вантаж із солодощами волонтерами було відправлено в АТО для наших захисників та мирних мешканців зони військового конфлікту.

Слід відмітити, що представники фонду - часті гості в "Парасольці", допомагають чим можуть. А вихованці закладу вже впізнають своїх благодійників в обличчя  і радіють їх кожному  візиту.

Директор центру Оксана Лукач широ подякувала організаторам акції  за  подарунки та увагу до молодих людей з інвалідністю, інформує прес-служба Тячівської райдержадміністрації.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi