Надіслати
НОВИНУ
 
14.02.2018    П:615 К:18
Тячівські поліцейські провели рейд: шукали по місту несанкціоновану зовнішню рекламу (ФОТО)
В лютому дільничні офіцери Тячівського відділу поліції провели профілактичну роботу щодо недопущення несанкціонованого розміщення зовнішньої реклами на території району.
З початку місяця дільничні офіцери Тячівського відділу поліції провели ряд профілактичних заходів в районі, під час яких зафіксували понад 32 факти розміщення зовнішньої реклами. За це 32 особи притягнуто до адміністративної відповідальності за статтею 152 КУпАП, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів. Таке правопорушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб'єктів підприємницької діяльності – від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Протоколи направлено на розгляд адміністративних комісій міських та селищних рад для прийняття подальших рішень, інформують у Відділі комунікації поліції Закарпатської області.
Коментарі (18)
Георг
15.02.2018 23:03:51  |  IP: 46.101.92.***
Тарас Попович, набагато легше сфотографувати вивіски, які не псують благоустрій, бо їх одиниці на все місто. Я вже не кажу про те, що погоджених з міськрадою, мабуть, нема жодної. Всі нелегальні. Кожний собі кладе, що хоче і де хоче. Та якщо вже на то пішло, якщо ти бізнесмен, вкладаєш купу грошей в свій бізнес, та невже пофігу, як він виглядає зовні? Що напишеш на червоному білим СВІТ МЯСА, і все, назавтра ти тут м'ясний король? Зроби вже ту вивіску так, щоб не кричала з фасаду і не визивала приступ епілепсії. А щоб прикрасила фасад і стала його продовженням. Не бійся, якщо м'ясо гарне, то люди і без реклами куплятимуть, а якщо в тебе продавець не вміє поводитись з покупцем, то хоч весь фасад м'ясом заліпи, але торгівлі не буде...
Георг
15.02.2018 22:45:36  |  IP: 46.101.92.***
Спостерігач, Ви так і не відповіли на моє питання, натомість чекаєте якихось відповідей від мене. Це, як мінімум, не послідовно з вашого боку. Я повторююсь, ваша позиція яка в цьому питанні? Все добре? Так має бути, як є? Таким ви бачите європейське місто? Чи все ж таки треба щось змінювати? Я не позиціоную себе як борець з рекламою. Я хочу жити в гарному, європейському місті, з акуратними, естетичними будівлями, а не архітектурними монстрами, жо того ж ще й завішеними всякими кольоровими шматами та мигаючими коробками. Вивіски можуть і повинні бути гарними, вписуватись в архітектурний ансамбль і дизайн-код міста (вибачте за такі незрозумілі для вас слова). І такі компанії, як Позитив, Колібрі, Ініциатива повинні приймати участь в збереженні міста, а не сприяти його візуальному засміченню. Та це вже про рівень соціальної відповідальності їх керівників...Загалом, весь цей процес повинен контролюватися і владою, і небайдужою громадскістю. І невідомий депутат нам повідомив, що робота в цьому напрямку ведеться. Тобто не одного мене і Тараса Поповича турбує це питання. І це радує, бо так далі не може продовжуватись.
Спостерігач
15.02.2018 21:58:46  |  IP: 37.52.105.***
До Георга! Ви що хочете трофеї?
Чи вирішили з Тарасом потоваришувати?
Напевно мерія тепер вас на пядестал поставить ,перший в Тячеві борець з рекламою.
?? я думаю позитив вам цього не простить.
тарас попович
15.02.2018 21:15:15  |  IP: 77.111.246.***
Так, я підтримав Георга, коли він перший почав тему про рекламу. І тепер підтримую.
Якщо в когось є можливість, то зробіть декілька фотографій реклами, яка псує благоустрій міста. Краще один раз побачити чим сто разів почути.Було би дуже добре якби і журналісти в газеті "Тячів" і в інтернеті публікували не лиш хвалебні оди, а й інколи подавали матеріали про недостатки в роботі влади. Яких на превеликий жаль є багато.
Георг
15.02.2018 20:26:29  |  IP: 46.211.156.***
Спостерігач, те повідомлення було відповіддю на моє питання, адже тему про рекламу почав я, а не Тарас Попович. І твої закиди про "маєш бути довольний" чи як там адресуйте мені. А я вже вам тут по полицях розкладу, якщо щось не зрозуміло. Хоча, сподіваюсь, після всіх постів тут у вас незрозумілого не лишилось. Мені ж не зрозуміло, наприклад, який сенс був у вашому повідомленні. Просто задіти людину чи що? По суті є що написати? Чи ви спостерігаєте, кого б образити чи вкинути гімна на вентилятор? Проясніть, будь ласка, вашу позицію
тарас попович
15.02.2018 19:21:05  |  IP: 77.111.246.***

Порядок з рекламою треба навести. Давно вже мало бути прийнято Положення "Про рекламу". Що мішає провести дійсно профілактику в цьому питанні, а не переходити зразу до силових методів впливу? Поговорити з людьми, ознайомити їх з законодавством і Положенням. Коли не доходить тоді вже приймати міри. Складати протоколи і штрафувати.
Спостерігач
15.02.2018 19:18:41  |  IP: 37.52.105.***
До Георга! Шановний , я з спостереженнями дуже добре справляюся, це ти не дочитуєш ,копіюю повідомлення на яке давала відповідь.
тарас попович
09.02.2018 20:59:27 | IP: 195.66.157.***
Реклама є дохідною статею бюджету. Не знаю чому, але очевидно, що до бюджету не надходять значні кошти. Тут потрібно щоб хтось від влади прокоментував і розяснив що і як. Головна ціль реклами в європейських містах це допомогти громадянам, надати корисну інформацію. Дуже багато там реклами соціальної. В Тячеві нема бажання переймати їх досвід. Щоб розвивався туризм необхідно його рекламувати. Відсутня повністю реклама щодо викорінення таких негативних явищ як корупція, казнокрадство і ін. Видно, що для можновладців вона зайва. Створені різні депутатські комісії. Хотілось би щоб в дискусії взяла участ
Георг
15.02.2018 16:29:15  |  IP: 46.211.0.***
Оу, не побачив перше твоє повідомлення. По-перше, дякую за визнання розумним. Я цим не хизуюсь, доречі. Але дякую. По-друге, місто справді було довгий час хворим, але оздоровлюється останнім часом, це очевидно. Та навіть в такому контексті зовнішній вигляд міста не страждає ні від контрабанди, ні від вирубок лісу, ні навіть від апаратів безпосередньо. Місто страждає від менталітету людей, які думають тільки про себе. З іншого боку, живучи в такій сірості і хаосі, люди втрачають відчуття краси та порядку. Получається замкнуте коло, яке треба розривати. Якщо живеш в бруді, то наврчд чи в тебе є шанс вирости чистоплотним. І навпаки, живучи в музеї, навряд чи станеш бидлом. Така моя думка.
Георг
15.02.2018 16:14:05  |  IP: 46.211.0.***
Однозначно, мер та міськрада відповідають за все, що відбувається в місті. Але за твоєю логікою, крім апаратів більше проблем в місті не існує, так? Я ж не стверджую, що апарати - це добре, і, звичайно, їх треба винищувати. Але є й інші недоліки, яки треба закривати. Думаю, проблему нелегальної реклами можна легше вирішити, ніж з тими апаратами. Їх ніде по Україні закрити не можуть, не тільки в Тячеві. Бо сам знаєш чого.
прокурор
15.02.2018 16:02:05  |  IP: 91.211.68.***
від мера 2 метри до апаратів, про що ми говоримо ?? да він не має цим займатися, але якщо біля нього почнуть продавати наркоту і зброю, він має сидіти в себе в конторі і думати якого ... в Тячеві стільки реклами, чи любою схожою проблемою !

<<Попередня
1
2
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi