Надіслати
НОВИНУ
 
14.02.2018    П:426 К:0
Дубівське бюро правої допомоги тогоріч надало послуги близько 700 осіб
На початку нового року установи та організації підводять підсумки тогорічної роботи. Про результати діяльності Дубіського бюро правової допомоги розповіли працівники відомства.
«Впродовж  2017 рік до відділу «Дубівське бюро правової допомоги» звернулося близько 700  осіб різного віку та з різних питань. Найчастіше громадян цікавили питання земельного та соціального характеру. Особливу увагу привернули питання  перерахунку пенсій та аліментів. Також не оминулося увагою питання спадкового та житлового характеру.

Нещодавно відбувся конкурс адвокатів, які мали бажання долучитися до системи безоплатної правової допомоги. Отже наша команда правової допомоги розширилася і тепер ще більше фахівців готові допомогти громадям у їх правових проблемах. Також повідомляємо, що 2018 рік Указом президента України в нашій країні оголошено роком реалізації просвітницького проекту "Я МАЮ ПРАВО".

В рамках проекту проводиться інформування громадян та надання практичних рекомендацій щодо захисту прав за найбільш актуальними напрямами. Поширення знань та освітня місія сприяє залученню громадян до правової активності та правосвідомої поведінки. До географії проекту віднесено всі міста України, включаючи віддалені селища, де функціонують центри та бюро системи надання безоплатної правової допомоги.

"Девіз проекту: ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ! Знаю свої права. Користуюсь ними і знаю, що треба робити, коли мої права порушують. Захищаю себе згідно з законами, а держава захищає мене і мої права. Не знаєш, як вирішити спір? Забирають бізнес? Відбирають майно? Вимагають хабара за іспит чи навчання? Як оформити договір оренди землі? Як оформити виплату субсидій? Не сплачуєш аліменти?", - йдеться у повідомленні.

Тривалість проекту -  3 роки (2017–2019 роки).

Більше інформації про проект «Я МАЮ ПРАВО!» за посиланням http://pravo.minjust.gov.ua/ або за номером телефону 0 800 213 103 (єдиний контакт-центр системи надання безоплатної правової допомоги).

Нагадаємо, звернутися за отриманням безоплатної правової допомоги у Тячівському районі ви можете за адресою: м.Тячів, вул. Незалежності, 30, каб.105 та смт. Дубове, вул. Гагаріна,1.


Ангеліна Банк, заступник начальника Дубівського бюро правової допомогиТеги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi