Надіслати
НОВИНУ
 
12.01.2018    П:487 К:0
Дубівський хор наколядував на підтримку особливих діток (ФОТО)
Вчора, 11 січня, учасники Дубівського хору, а це 18 талановитих та ініціативних молодих людей, разом з художнім керівником Павлом Цуберою зібралися в вертеп та колядували в установах та організаціях Дубового. Славлячи народження Христа, хористи не тільки несли благу звістку, а й збирали кошти на потреби особливих діток.
Традиційні колядки «Нова радість стала», «Добрий вечір тобі, пане господарю!» та «Бог ся рождає», виконані на чотири голоси учасниками Дубівського хору, дзвінко звучали та звеселяли колективи державних та соціальних установ селища.

Колядники побували у Дубівській РЛ №2, селищній раді, центрі зайнятості населення, УСЗН, відділенні «Приватбанку» та у приватних підприємствах селища. Також вони прославляли народження Христа у Дубівському реабілітаційному відділенні обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів.

Як зазначають учасники благодійного вертепу, на заколядовані кошти буде придбано розвиваючі іграшки та інвентар, які передадуть Дубівському реабілітаційному відділенню обласного центру комплексної реабілітації інвалідів та дітей-інвалідів.Tyachiv.com.ua

Фото Івана Григоряка


Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi