Надіслати
НОВИНУ
 
11.01.2018    П:838 К:0
Депутати Тячівської районної ради збирались на позачергову сесію (ФОТО)
Сьогодні, 11 січня, відбулося засідання дванадцятої позачергової сесії Тячівської районної ради VII скликання. Роботою засідання керував голова райради Іван Фабрицій. В роботі сесії взяли участь заступник голови райради Ігор Грабарь та голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук. У залі зареєструвалися 24 з 42 депутатів.
Позачергову сесію скликали на прохання голови РДА для виправлення технічних помилок в рішенні від 22.12.2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік», внесення змін до рішення від 22.12.2017 року «Про районний бюджет на 2017 рік» та враховуючи звернення Тересвянської селищної ради від 10.01.2018 р. з проханням залишити селищні ДНЗ на фінансуванні з селищного бюджету.

Найперше, депутати привітали колег-іменинників. Грамоту Закарпатської обласної ради вручили депутату райради 5-го та 6-го скликань – помічнику начальника Тячівського РЕМ Андрію Швабу.

Відтак перейшли до розгляду питань порядку денного.

Передусім, розглянули депутатське звернення Івана Немеша про виділення коштів для закупівлі електрокардіографа для Углянської ДЛ. Але воно не набрало достатньої кількості голосів. Депутату рекомендували звернутися із цим питанням напряму до РДА.

Відтак прийняли звернення до Президента України П.Порошенка, голови Верховної Ради України Андрія Парубія та Прем’єр-міністра України В.Гройсмана щодо дозволу на використання освітньої субвенції на погашення заборгованості із виплати заробітної плати техперсоналу освітніх закладів.

«Ми, депутати Тячівської районної ради, глибоко занепокоєні існуючою заборгованістю із виплати заробітної плати технічному та обслуговуючому персоналу закладів освіти району, які фінансуються з районного бюджету, – йдеться у документі. – У даний час заборгованість із виплати заробітної плати вказаній категорії працівників складає 5814,1 тис. грн. Ситуація, що склалася із виплатою зарплати технічному та обслуговуючому персоналу закладів освіти району, призводить до зростання соціальної напруги в регіоні».

У зв’язку з цим депутати просять надати дозвіл на погашення заборгованості із виплати зарплати за рахунок залишку невикористаної частини освітньої субвенції, який склався на 1.01.2018 р.

Затим, після пояснення заступника начальника фінансового управління Тячівської РДА Ганни Семиган, народні обранці внесли уточнення у рішення сесії «Про районний бюджет на 2018 рік» та внесли зміни до рішення одинадцятої сесії райради VII скликання від 22.12.2017 року №357 «Про внесення змін до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №252 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами від 21.02.2017, 31.03.2017, 23.06.2017, 23.10.2017 р.). Мова йде про технічні помилки, які були допущені у прийнятих рішеннях.

Також депутати рішенням сесії залишили на фінансуванні з селищного бюджету ДНЗ Тересвянської селищної ради.

Як прокоментував після засідання голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук, на жаль, до свят виплатити заборговані за грудень зарплати техперсоналу освітніх закладів не було технічної можливості, адже бюджет-2018 повинен пройти експертизу. Втім, прийняті на сьогоднішній сесії рішення дозволять виплатити працівникам грудневі зарплати з наступного тижня.

 Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi