Надіслати
НОВИНУ
 
10.01.2018    П:1208 К:1
Міністр екології зустрівся з переможцем конкурсу «Дунайський митець» із Тячева (ФОТО)
Конкурс «Дунайський митець», організований Міжнародною Комісією з Захисту Дунаю (ICPDR), вже 11 років поспіль об’єднує тисячі дітей із 14-х країн Європи по всьому басейні Дунаю. Його мета – просування ідеї збереження річки Дунай, яку ще називають найбільшим в світі інтернаціональним водним басейном.
Цього разу головний «Водний Оскар» Європи – за Україною. Його отримав 17-річний переселенець із Станиці Луганської Денис Савченко, одинадцятикласник Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського. Його робота «Тиса – ти саме життя»  за результатами інтернет-голосування набрала найбільшу кількість голосів. Це перша перемога України в міжнародному відео-конкурсі «Дунайський митець» за всі роки участі.

 

«Запросив сьогодні Дениса в гості. Денис – хлопець з обмеженими фізичними можливостями, що, втім, не позбавляє його оптимізму та якоїсь особливої радості у ставленні до життя. Не дивлячись на систематичні медичні операції та труднощі з пересуванням, юнак активно займається спортом та мріє стати тренером-реабілітологом. Вражаюча сила духу та не напускної скромності. Людина, яка сама потребує допомоги, стала на захист порятунку річки Дунай. Так Денис бачить свій внесок в розвиток країни.

Тікаючи від війни, родина Дениса оселилася в Тячеві на Закарпатті. Хлопець каже, що відразу відчув любов до нової Батьківщини, а природа дає йому натхнення та спраги до життя.

Отриманий в подарунок дрон Денис планує використати для нових зйомок.

Окрема вдячність за виховання хлопця мамі Наталі Савченко і вчительці Вікторії Острешко – вам є, ким пишатись.

Мене щиро надихають такі, як Денис Савченко,  Нікіта Шульга - автор ідеї компостування відходів в шкільних їдальнях. Хлопці стали трендсеттерами «моди на екологію». Вони є в Україні – талановиті та завзяті, яким не байдуже. Значить, все не дарма», – написав Остап Семерак у своєму Фейсбуку.

Tyachiv.com.ua

Коментарі (1)
патріот
11.01.2018 08:44:03  |  IP: 195.66.156.***
до чого цей коментарій поганий міністер скажи йому в очі а ще краще робити як парасюк робить а денис молодець

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi