Надіслати
НОВИНУ
 
02.01.2018    П:757 К:0
Марія Сібанда – не тільки талановита вокалістка, а й перспективна фотомодель з Дубового
Чарівна та харизматична Марія Сібанда з Дубового, яка є солісткою гурту «Каприз», талановитою виконавицею й просто красивою жінкою, вдало поєднує кар’єру співачки з фотомодельною справою.
Ще у 2015 році за пропозицією професійного фотографа Володимира Твердохліба з Ужгорода Марія почала зніматися у комерційних фотосесіях. І відповідно ці фотографії стають доповненням до банерів чи рекламних плакатів різних фірм та організацій.

– Володимир помітив у мені задатки моделі й запропонував відзнятися у кількох фотосесіях комерційного плану. У той час було зроблено багато офісних та художніх знімків, – пригадує Марія Сібанда. – І працювати фотомоделлю мені сподобалося. І щораз за можливості, коли є вільний час від основної роботи – виступів на весіллях та масових заходах, працюю моделлю. Ця  робота  дає мені можливість відкривати щось нове для себе та самовдосконалитися.

Нещодавно Марія Сібанда відзнялася у чергових фотосесіях, під час яких зроблено ряд світлин на сімейну, новорічну, офісну, рекламну тематику, а також колекція Марії поповнилася фотографіями й у ретростилі. Були зроблені і художні фотографії, які модель використовує вже на власний розсуд.

– Працювала я також й з іншими професійними фотографами -  Євгенієм Полішком, Євгенієм Бочком, Олександром Копою, які стали моїми друзями та наставниками, - розповідає дубівчанка.

Разом з тим, жінка відмічає, що працювати фотомоделлю непросто. Окрім привабливої зовнішності, моделі треба мати ще й хист позувати на камеру та певну харизму. Немало важлива й атмосфера та злагоджений колектив, який задіяний у зйомках. З цим, переконує  Марія, їй поталанило. Адже й самі фотографи й візажисти-стилісти Тетяна Біклян та Юрій Абросімов, які чаклували над образами моделі, - не просто професіонали своєї справи, а щирі та компанійські люди.

– Графік зйомок був напружений, бо ми хотіли за короткий час вспіти відзняти якомога більше матеріалу. Працювати посилено були змушені всі. Але ніхто не скаржився на втому й трудився, - зауважує Марія.

Дубівчанка переконує, що всім досягненням у фотомодельній сфері завдячує людям, які постійно працюють разом з нею на знімальному майданчику. Адже вдала фотографія – це результат клопіткої праці багатьох людей – від візажиста до фотографа, які власне й створюють ідеальну картинку на світлині.

Марія Сібанда розповідає, що на фотозйомках не зупинятиметься, а досягатиме нові вершини – спробує свої сили у відеороликах. Вже одне таке відео, де Марія співає колискову, вони разом з Володимиром Твердохлібом відзняли.

– Якщо полюбити справу, яку ти робиш, то ця справа полюбить тебе й ти зможеш досягти успіху. Тож кожному, хто прагне розвиватися та вдосконалюватися, не залежно у якій сфери діяльності, пораджу бути наполегливим, трудолюбивим та йти до свої мрії, - каже Марія.

Побажаємо талановитій землячці, чарівній співачці, а тепер ще й моделі успішної кар’єри та досягнення поставленої мети.Tyachiv.com.uaТеги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi