Надіслати
НОВИНУ
 
04.12.2017    П:310 К:0
У Тячеві провели благодійну акцію «Збираємо тепло сердець» (ФОТО)
1 грудня, у Тячівському районному будинку культури, працівники закладів культури району провели благодійну акцію під назвою «Збираємо тепло сердець».
Метою акції, присвяченої Міжнародному дню людей з інвалідністю, який проводиться у рамках Всеукраїнської акції «16 дні проти насилля», став збір коштів для потреб дітей з обмеженими можливостями. Для цього у фойє, при вході до залу, поставили скриньку для пожертв.

Ведучий Лев-Радіон Ребар- учень ЗОШ №2 запрошував до виступу учасників концертної програми, в якій взяли участь солісти і колективи закладів культури : Дьолог Дарина учениця Нересницької ДШМ та учні відділу хореографії Буштинської ДШМ (керівник Рената Велеган); вокальний дует учнів Тересвянської школи мистецтв (викладач Вікторія Мацола), Юрій Дзвеняк та Жидак Яна – учні Дубівської ДШМ (викладачі Дровальова Богдана і Неоніла Цубера ), танцювальний колектив БК с.Руське Поле- керівник Світлана Орос, Юрій Гарагаль викладач Дубівської ДШМ з інструментальною композицією на саксофоні; Читець будинку культури с.Терново Сасин Марина; Джуліан Дрангой волонтер організації військових Афганістану. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів АТО.

Зібрані кошти буде передано до Соціального центру «Парасолька».

Раніше повідомлялося, що у Дубовому концертом зібрали близько 14 тис грн. на потреби особливих діток.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi