Надіслати
НОВИНУ
 
11/9/2017    П:851 К:0
Кричівській школі виповнилось славних 200 років (ФОТО)
2017 рік став ювілейним для Кричівської ЗОШ І-ІІІ ст., всіх її педагогів і вихованців різних часів. Заклад відзначив 200 років з часу свого заснування.
Школа була заснована ще за часів Австро-Угорщини в 1817 році. З того часу вона працювала регулярно і ніколи не закривалася. За цей період тут навчалось 20 поколінь учнів і працювало 7 поколінь вчителів та в різний час її очолювало 12 відомих директорів.

При відкритті нової школи з 1914 по 1917 рік було організовано один клас-комплект і працював один вчитель. Початкова школа почала працювати з 1940 рік. В перший рік роботи школи нараховувалось 65 учнів. Писали на таблицях білими олівцями. В 1929 р. працювала господарська школа (майстерня). У 30-тих роках минулого століття розпочалося будівництво першого корпусу школи чехами, яке збереглося і до сьогоднішнього дня. Семирічка була організована в 1940 році. В 1958 році при школі було відкрито шкільний інтернат на 20 осіб. На сьогодні школа є загальноосвітньою, складається з трьох будівель, які прийняті в експлуатацію 1907 році, 1976, 1985 році. Тут працює 58 педагогічних працівників та навчалося 371 учень.

З нагоди 200 ювілею відбулося урочисте святкування, на яке зібралися кричівці, для кого школа є рідною домівкою. Адже як би не змінюватися покоління учнів та вчителів, вона завжди залишається тією щасливою країною дитинства, яка запам'ятовується на все життя. Тож так приємно було зустрітися знову в колі дружньої родини, згадати шкільні роки і поринути в приємні спогади минулого.

А розпочалося дійство відкриттям меморіальної дошки в честь ювілейної дати, яке здійснили дирекція і колишні випускники щколи. Після чого в актовому залі відбувся святковий концерт та урочистості.

Колектив школи та директора, кращих вчителів було нагороджено грамотами та подяками Тячівської РДА, районної ради, управління освіти РДА, інформує , прес-служба Тячівської райдержадміністрації.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi