Надіслати
НОВИНУ
 
30.10.2017    П:298 К:0
Для процвітання Калин необхідні інвестиції
За останні роки у селі Калини помітно покращилася інфраструктура. І все це завдяки вливанню коштів з обласного бюджету та інвестицій. Адже Калинівська сільська рада є дотаційною й не має коштів у сільській казні для проведення ремонтних робіт вулиць чи будівництва соціальних об’єктів у селі.
Скажімо, у ремонті доріг загального користування нам допомагає обласна влада. Так, цьогоріч за сприяння губернатора краю Геннадія Москаля, за кошти з обласного бюджету 700 м вулиці Дж. Леннона капітально відремонтовано. Також з цього бюджету виділено кошти й на  ремонт 4,5 км дороги з гравійним покриття по вул. Партизанській, яка з’єднує два райони – Тячівський та Рахівський. Наразі тут працюють дорожники філії «Тячівський райавтодор».

Однак потреба є ще у відновленні ряду комунальних вулиць, зокрема, Б. Хмельницького, Т.Шевченка та продовженні капремонту головної вулиці – Джона Леннона.

Також необхідно встановити на центральній дорозі вуличне освітлення. У цьому нам обіцяли допомогти інвестори, які планують звести на річці Тересва, що протікає через село, міні-ГЕС.

Ці ж інвестори, відповідно до договору, який уклали з сільською радою, нададуть фінансування й для оновлення фасаду будівлі АЗПСМ, а також для перекриття будівлі Калинівської ЗОШ І-ІІ ст. Разом з тим, обіцяють фінансово підтримати будівництво нової будівлі для ДНЗ №1. Частину із взятих на себе зобов’язань інвестори вже виконують.

Зараз триває облаштування 600 м2 бруківки на подвір’ї Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. На це вони виділили 300 тис. грн.

Обіцяють інвестори також спорудити на річці Тересва 6 км берегоукріплення на береговій лінії, пошкодженій минулорічними паводками, що є вкрай важливо для калинівчан. Адже щоразу після проливних дощів, коли річка стає повноводною, є ризик виходу води з берегів та підтоплення кількох десятків дворогосподарств.

Ще однією проблемою для мешканців села є те, що у річкові води потрапляють каналізаційні відходи з багатоповерхівок дубівчан. Адже зруйновані паводком очисні споруди, що знаходилися на межі Дубового та Калин, досі ніхто не відновив. І це є великим екологічним лихом для всіх мешканців населених пунктів поблизу селища.

Вирішити цю проблему згодилися інвестори. Вони готові вкласти кошти на відновлення очисних споруд. Тому співпраця з цими людьми дає можливість дотаційній сільській раді значно покращити добробут мешканців села.

До речі, хочу відмітити, що розмови про те, що, мовляв, у Калинах проведено з порушенням громадські слухання щодо будівництва міні-ГЕС, є безпідставними. Жителі села на громадських слуханнях, які проводилися у серпні, висловилися за будівництво міні-електростанції у Калинах, і це було задокументовано у відповідності до закону. Тому й сільська рада підтримує рішення своїх мешканців.


Василь Метелешко, Калинівський сільський головаКоментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi