Надіслати
НОВИНУ
 
10/27/2017    П:654 К:0
Працівники ТОВ «КВ-Консалт» разом з мешканцями Біловарців прибрали від сміття одну з сільських вулиць (ФОТО)
Нещодавно у с. Біловарці відбулася екологічна акція «Зробимо Україну чистою разом». У співпраці з сільською владою та небайдужими мешканцями села працівники ТОВ «КВ-Консалт» прибрали від сміття територію вздовж вулиці Вайди.
За кілька годин роботи було зібрано близько 30 мішків викинутого непотребу. Оскільки ця комунальна вулиця завузька, і сміттєвоз не міг доїхати до місця проведення акції, то зібране сміття до автівки довелося транспортувати підводою. Відтак, мішки з непотребом було перевантажено до спецтехніки й вивезено за межі населеного пункту, до паспортизованого сміттєзвалища.

– Від біловарчан велике спасибі керівництву та працівникам «КВ Консалт» за проведення акції з прибирання території села Біловарці. Хоч кожне третє дворогосподарство населеного пункту користується послугами з вивезення сміття, відповідно до укладеної  угоди з «КВ-Консалт», проте стихійні сміттєзвалища досі мають місце у селі, як це не прикро, – зазначила у коментарі сільський голова Біловарців Галина Войтенко.

Як повідомляє керівництво ТОВ «КВ-Консалт», прибирання території Біловарців буде продовжено. На черзі – ліквідація стихійного сміттєзвалища на узбіччі головної дороги між Біловарцями та Бедевлею.Tyachiv.com.uaТеги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi