Надіслати
НОВИНУ
 
12.10.2017    П:652 К:0
У Ганичівській школі відзначили День захисника України (ФОТО)
В багатому на подвиги літописі українського воїнства було безліч битв і дат, гідних стати святом, проте ще з козацьких часів день Покрови Пресвятої Богородиці був святковим днем захисників Вітчизни, козацькою Покровою. 75 років поспіль 14 жовтня традиційно відзначається як день створення Української повстанської армії — військово-політичної формації українського визвольного руху.
Згідно з указом Президента України, з 2014 року 14 жовтня встановлено Днем захисника України. І тепер цей день став не просто державним святом, а направду всенародним святом, бо захисниками незалежності та суверенітету України в наш час є військові і добровольці, госпітальєри і волонтери, дорослі і  діти - всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу над російськими загарбниками.

Ми з гордістю вшановуємо подвиг нескорених українців і висловлюємо слова щирої вдячності  людям, які захищали соборність  і незалежність України в ХХ столітті  і продовжують її відстоювати в ХХІ столітті.  Дякуємо за подвиг і вірність Україні  військовим Національної Гвардії  та Збройних сил України, і зокрема батькам наших учнів, котрі були і є учасниками неоголошеної війни на сході України.

Тож з нагоди Дня захисника України й з метою вшанування всіх українських воїнів, у Ганичівській ЗОШ І-ІІІ ст. сьогодні, 12 жовтня, відбувся шкільний фестиваль маршу і пісні.

В шкільному параді взяли участь учні 5-11 класів. Вміння марширувати та виконувати стройові пісні продемонстрували учні 10-11 класів. Також прозвучали пісні у виконанні шкільного ансамблю « Едельвейс» та хлопчиків 6-А класу, під керівництвом музичного керівника Н.В.Омельяненко

Зі святом присутніх привітав директор школи М. М. Фельбаба  та військовий комісар І.М. Тищук . Керівництво парадом проводив полковник запасу М.Ф.Немеш.

Захід  пройшов піднесено та урочисто.

Колектив школи висловлює щиру подяку депутату обласної ради В. І. Мурзі за спонсорську допомогу  у придбанні військової форми для учнів школи, військовому комісару І.М. Тищуку за участь у святкуванні та надання допомоги з військово-патріотичного виховання, а також військовому керівнику М.Ф. Немешу за активну професійну діяльність з викладання предмету «Захист Вітчизни» та розширення матеріально-технічної бази з предмету( обладнання військового майданчика та кабінету).

Михайло Фельбаба, директор Ганичівської ЗОШ І-ІІІ ст.Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi