Надіслати
НОВИНУ
 
12.10.2017    П:354 К:0
ДП"Брустурянське ЛМГ" отримав сертифікат FSC (ФОТО)
У ДП «Брустурянське ЛМГ» відбувся аудит за системою Forest Stewardship Council, результатом якого стало одержання Міжнародного сертифікату ведення лісового господарства.
Відтепер на деревині, яку спродуватиме лісгосп, чи  на зробленому з неї товарі буде знак FSC – показник того, що продукція виробляється з лісу, в якому ведеться екологічно і соціально відповідальне лісове господарство. Практична реалізація зазначених стандартів є необхідною умовою отримання сертифікату FSC.

Система лісової сертифікації включає в себе 10 визнаних у всьому світі принципів та 70 критеріїв сталого ведення лісового господарства, які є основними елементами або правилами екологічно відповідального, соціально вигідного та економічно життєздатного управління лісами.

 Як зазначає директор лісгоспу Михайло Бігун, під час перевірки держпідприємства представники органу сертифікації проконтролювали якість ведення лісового господарства і лісокористування за визнаними критеріям. Перевірка охопила всі види діяльності лісгоспу: було опитано персонал, оглянуто документацію та лісосіки, перевірено якість лісогосподарських робіт. Було також приділено увагу виявленню та моніторингу зникаючих і рідкісних представників фауни й флори. 

- Вочевидь, брустурянські лісівники справно та відповідально виконують свої обов’язки, завдяки чому лісгосп отримав Міжнародний сертифікат ведення лісового господарства, - резюмував Михайло Бігун.Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi