Надіслати
НОВИНУ
 
11.10.2017    П:1339 К:4
Начальник Тячівського відділу поліції Василь Майданик підсумував роботу за 9 місяців
Начальник Тячівського відділу поліції Василь Майданик зустрівся з журналістами місцевих друкованих ЗМІ, підсумував роботу за 9 місяців та поділився планами на перспективу.
– Як можна оцінити криміногенну ситуацію на території обслуговування Тячівського відділу поліції?
 
– Завдяки проведеній профілактичній роботі на Тячівщині зменшилася кількість майнових злочинів, разом із тим зріс показник розкриття працівниками поліції крадіжок. На жаль, на території обслуговування відділу мали місце тяжкі злочини, та завдяки працівникам ГУНП в Закарпатській області, які працювали спільно з нами, на території району були розкриті всі такі правопорушення. Йдеться передусім про навмисне вбивство тячівського підприємця. Наразі слідчими ГУНП проводиться досудове розслідування у цій справі. Підозрювані знаходяться під вартою. Аналогічна ситуація і щодо розбійних нападів: всі вони розкриті, а винні особи притягнуті до відповідальності. Частину справ скеровано до суду. По двох – проводиться досудове розслідування.

 
– Які порушення в районі найчисленніші?

 
– За 9 місяців працівники Тячівського відділу поліції склали протоколи і винесли постанови про адміністративну відповідальність стосовно 1450 осіб. В основному це порушення правил паркування в Тячеві. Автомобілі порушників у таких випадках евакуюють та відправляють на штрафмайданчик.
 
Загалом до Тячівського відділу поліції за 8 місяців цього року надійшло 5557 заяв і повідомлень на службу «102». Із них по 405 фактах особам оголошено про підозру, 407 кримінальних проваджень скеровано до суду.
 

– Яку роль у протидії злочинності мають системи відеонагляду? Наскільки ефективно камери працюють у Тячеві та районі?
 
– Камери відеоспостереження мають високу ефективність. Активні на сьогоднішній день 40 штук, але спільно з міською владою маємо намір збільшити цю кількість до мінімум однієї на вулицю. У перспективі маємо намір запровадити сучасну систему відеонагляду «Безпечне місто», яка передбачає використання сучаснішої техніки.
 
Що стосується району, то система спостереження, встановлена у населених пунктах, дозволяє повністю контролювати рух транспорту. Це дає нам можливість ефективно виконувати свої обов’язки та швидко встановлювати особи правопорушників.
 

– А як часто поліцію Тячівщини викликають безпідставно?
 
– Такі випадки трапляються доволі часто. В Адмінкодексі визначено відповідальність за завідомо неправдивий виклик поліції – штраф від 3 до 7 неоподатковуваних мінімумів громадян. Складені протоколи направляємо на розгляд адмінкомісій при селищних і сільських радах, які штрафують таких осіб. Скажімо, за останню добу було складено 4 такі протоколи, а загалом з початку року їх понад 60. Не відреагувати на ці звернення, не направити на виклик групу швидкого реагування ми не можемо.
 

– Чи покращилася цьогоріч матеріальна база, оснащення відділу?
 
– Так, цьогоріч за сприяння керівництва Національної поліції та ГУНП в Закарпатській області відділ отримав два нові службові автомобілі. За допомоги депутатського корпусу Тячівської районної ради та Тячівської ОТГ для службових цілей було придбано ще два нові автомобілі «Renault Duster», які вже використовуються працівниками поліції. Крім цього, за кошти районного бюджету додатково придбано 7 бодікамер – нагрудних камер, які використовує кожна група швидкого реагування під час виконання обов’язків.
 

– Свого часу Ви говорили про некомплект працівників у Тячівському ВП як одну з проблем у діяльності правоохоронців. Чи вдалося виправити таку ситуацію?
 
– Головне управління Національної поліції в Закарпатській області провело набір працівників, у тому числі і для Тячівського відділу поліції. Кандидати складали тестування на знання законодавства, тести з логіки, фізичні нормативи, проходили медкомісію та співбесіду. 9 найкращих за рейтингом кандидатів наразі проходять навчання на 4-місячних курсах у Києві. Двоє працівників після закінчення курсів вже приступили до виконання обов’язків. Зараз триває ще один конкурс на заміщення вакантних посад, в тому числі і в групи швидкого реагування Тячівського відділу. Сподіваюсь, найближчим часом некомплект, який був у Тячівському відділі поліції, вдасться поповнити новими працівниками: молодими, розумними і перспективними.

 
– Чи маєте план заходів, спрямованих на профілактику злочинності серед неповнолітніх?

 
– З 1 вересня розпочато проведення таких заходів, зокрема, це «Урок з поліцейським». Визначено графік відвідування шкіл працівниками ювенальної поліції. Вони будуть проводити лекції для підлітків та молоді про шкоду алкоголю та наркотичних речовин.
 

Відділ комунікації

поліції Закарпатської області

Коментарі (4)
Аня
17.10.2017 11:16:58  |  IP: 91.211.68.***
А апарати і далі працюють......
тарас попович
16.10.2017 17:42:29  |  IP: 188.166.79.***
Скільки взяли хабарів забув сказати. Забув і про кількість кришувань злочинців.
Сила Слова
16.10.2017 08:39:44  |  IP: 185.104.184.***
Ось тут вам весь звіт їх роботи: http://zakarpattya.net.ua/News/175198-Na-khabari-v-500-dol-zatrymano-zastupnyka-nachalnyka-Tiachivskoho--viddilu-politsii-HUNP--v-Zakarpatskii-oblasti-FOTO

Молоді, розумні, перспективні...
надія
12.10.2017 00:32:43  |  IP: 194.60.77.***
молодці

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi