Надіслати
НОВИНУ
 
11.10.2017    П:1095 К:0
Як розвинути туристичний потенціал Тячівщини, говорили на засіданні координаційної ради (ФОТО)
У вівторок, 10 жовтня, у приміщенні Тячівської картинної галереї, відбулося засідання координаційної рада з питань місцевого самоврядування.
Після офіційної частини з оголошенням порядку денного і вступного слова керівників району до слова запросили директора туристичного інформаційного центру Закарпаття Олександра Коваля.

У своєму виступі пан Олександр акцентував увагу присутніх на необхідності працювати над іміджем району та популяризувати місцеві родзинки. Рекомендував й методи та заходи, якими владі та громадськості варто скористатися, аби  досягти бажаного результату у туристичній галузі району. А на прикладах вже діючих популярних туристичних об’єктів як Закарпатської, так й сусідньої Львівської областей, розповів про можливі шляхи популяризації населених пунктів. Він відмітив, що велику перспективу розвитку на Тячівщині має зелений сільський туризм. Звернув увагу Олександр Коваль  й на необхідності підтримувати місцевого виробника, який, виробляючи якісний та ексклюзивний  продукт, не тільки сприяє економічному розвитку регіону, а й популяризує край. Зачепив у своєму виступі пан Олександр й питання транскордонного співробітництва з країнами-сусідами, й говорив про доцільність розвитку логістики та покращення інфраструктури населених пунктів. Також надав рекомендації як створювати бренд місцевості, як краще розвинути потенціал того чи іншого населеного пункту та інше. 

Про можливість розвивати туризм у об’єднаних територіальних громад чи кількох населених пунктах, які не є об’єднані у громади, поділився інформацією директор Закарпатського центру розвитку місцевого самоврядування Іван Дем’янчук. Він наголосив, що центр надає допомогу  органам місцевого самоврядування з написання та реалізації проектів з розвитку туризму на їх територіях. Також Іван Дем’янчук ознайомив присутніх з деякими пунктами законопроекту «Про порядок утворення, ліквідації, встановлення і зміни меж районів».

Після заслухання та обговорення інформації про розвиток туристичного потенціалу у районі, координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові районної ради прийняла відповідні рішення й дала рекомендації. Так, на сесіях рад органам місцевого самоврядування рекомендовано вивчити та розглянути питання щодо розвитку сільського зеленого туризму на їх територіях та посприяти фізичним особам, які надають послуги у сфері туризму. А відділу ЗЗІТР управління економічного розвитку і торгівлі РДА спільно з агенцією регіонального розвитку Тячівського району надати допомогу органам місцевого самоврядування та фізичним особам у впровадженні сільського зеленого туризму. Рекомендувала координаційна рада й лісовим державним господарствам району – Брустурянському, Мокрянському та Тячівському лісгоспам – вирішити питання про облаштування пунктів відпочинку туристів та подорожуючих вздовж автомобільних шляхів та туристичних маршрутів.

Tyachiv.com.uaКоментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi