Надіслати
НОВИНУ
 
25.09.2017    П:664 К:0
Начальник Дубівського відділення поліції: «Криміногенна ситуація у гірських селах району контрольована»
Начальник Дубівського відділення поліції Тячівського відділу поліції майор поліції Олег Васильович Терпак прозвітував про роботу поліцейських з покращення криміногенної ситуації на території обслуговування підрозділу.
Криміногенна ситуація у гірських селах району контрольована

Розглядаючи результати роботи відділення поліції протягом поточного року, хочу зазначити, що в цілому по основних напрямках оперативно-службової діяльності, відділення поліції впоралось з поставленими завданнями, а вжиті організаційні та практичні заходи дозволили впевнено контролювати криміногенну ситуацію на території обслуговування.

Так, протягом восьми місяців 2017 року працівниками Дубівського відділення поліції зареєстровано 1500 заяв і повідомлень громадян, що на 69,1 % більше, ніж за аналогічний період минулого року (2016 рік – 887 заяв). Що стосується розкриття злочинів, то завдяки вжитим заходам протягом поточного року розкрито, а особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину по 101 кримінальних правопорушеннях, їх питома вага склала 38,3%, тоді як в середньому по області – 19,7%.

Працівниками Дубівського відділення поліції протягом восьми місяців 2017 року проводилася адміністративно – штрафна практика, а саме: загалом було притягнуто до адміністративної відповідальності 723 особи за правопорушення, з яких 54 особи було притягнуто до адміністративної відповідальності за порушення у сфері безпеки дорожнього руху, тобто за керування водіями транспортних засобів у стані алкогольного сп’яніння, де судами було накладено адміністративні стягнення у вигляді штрафу на загальну суму близько 550 тисяч гривень.

Дубівські поліцейські протидіють незаконному поводженню зі зброєю 

Протягом поточного року була активізована робота працівників відділення поліції щодо протидії незаконному обігу зброї, вибухівки і боєприпасів, незаконного зберігання та збуту наркотиків, а також браконьєрства. Наразі зареєстровано 2 факти незаконного поводження зі зброєю, факти пов’язані з зберіганням та збутом наркотиків, 1 факт браконьєрства. Особам повідомлено про підозру у вчинені злочину та направлено провадження до суду.

З метою розкриття нерозкритих злочинів, пов’язаних з незаконним обігом зброї та вибухівки, враховуючи і злочини, нерозкриті минулих років, працівниками Дубівського відділення поліції постійно проводяться перевірки осіб, які повернулися з місць позбавлення волі, або звільнених від відбування покарання з випробуванням та осіб, які знаходяться під адміністративним наглядом.

Під час проведення зазначених заходів правоохоронцями здійснювалися виступи в засобах масової інформації, перевірялись власники зброї на предмет виявлення порушень адміністративного чи кримінального характеру.

Також слід зазначити, що протягом вересня з метою виявлення злочинів пов’язаних з незаконним обігом зброї та боєприпасів проводяться щотижневі відпрацювання населених пунктів на території обслуговування Дубівського відділення поліції.

Правоохоронці займаються профілактикою підліткової злочинності

Протягом восьми місяців 2017 року працівниками сектору превенції Дубівського відділення поліції проводилися зустрічі та лекції в навчальних закладах, які розташовані на території обслуговування, здійснюється взаємодія з органами влади та громадськістю, вжито ряд організаційних та практичних заходів, які повинні сприяти стабілізації оперативної обстановки, запобіганню скоєнню правопорушень та злочинів серед неповнолітніх.

Наприкінці хочу звернутися до мешканців району: у разі отримання будь-якої інформації про скоєння чи готування до кримінального правопорушення, повідомляйте про це Дубівське відділення поліції Тячівського відділу поліції чи телефонуйте до служби  «102».

Tyachiv.com.ua
За матеріалами наданими Дубівським відділенням поліції

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi