Надіслати
НОВИНУ
 
22.09.2017    П:734 К:0
Дубівській лікарні – 70 років (ФОТО)
Славну ювілейну дату, 70-ліття з дня заснування Дубівської лікарні відзначили минулої середи у Дубовому. Аби привітати медичних працівників з знаменною подією, до закладу завітали селищний голова Василь Носа, протоієрей отець Іоан, директор Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. Йосип Гарга, керівники АЗПСМ сусідніх сіл, ветерани медичної галузі та вдячні пацієнти.
Найперше, присутні оглянули  виставку композицій та рукодільних виробів, які створили працівники підрозділів оздоровниці.

Урочистість розпочав Гімн України. До гостей та працівників закладу звернулася голова профкому Ольга Чендей, яка щиро привітала колег з іменинами закладу та запросила до слова головного лікаря, Заслуженого лікаря України, неодноразового депутата обласної та районної рад, екс-депутата Верховної Ради, людину, яка брала безпосередню участь у створенні лікарні у селищі й яка доклала немало зусиль для того, аби заклад процвітав та розвивався, - Миколу Бігунця.
Відтак, Микола Васильович розповів присутнім не тільки про становлення лікарні, а й зробив екскурс у історію медичної галузі Дубового та навколишніх сіл. Говорив Микола Бігунець й про реформи, що назрівають у медицині та закликав працівників закладу завжди слідувати своєму покликанню – турбуватися про недужих.

З вітальними словами звернувся до присутніх й отець Іоан, який відзначив, що у Дубівській лікарні працюють кваліфіковані медики, які завжди готові допомогти хворим, а сам заклад своє охайністю та затишком приємно вирізняється з-поміж подібних установ області. Розповів священик й про дружні зв’язки лікарні та церкви, та добру традицію щорічно освячувати приміщення закладу, яку започаткував Микола Бігунець ще у 90-роках.

Про вагомий вклад лікарні у оздоровлення дубівчан говорив селищний голова Василь Носа. Биров привітав медпрацівників та керівника закладу зі святом й вручив головному лікарю Миколі Бігунці подяку від виконкому селищної ради, також подяки та грошові премії  отримали й ветерани галузі.

Вітали колег зі святом й завідуючі Ганичівської, Краснянської та Калинівської АЗПСМ – М.Ю.Тисянчик, В.В.Крегул та С.А. Фіцай.

Дякував за турботу до хворих та вітав людей у білих халатах й директор місцевої школи Йосип Гарга.

Своїми спогадами про роки, віддані лікуванні недужих у приміщенні лікарні, ділилися з присутніми й ветерани медичної галузі – В.П.Дьолог, Н.Т.Мотринець, П.Ю.Помф’юк, В.І.Бігунець, Г.Ю.Магей.

З закликом любити рідний заклад, берегти та розвивати лікарню звернулася до колег лікар-дерматолог О.М.Білега. Також звучав на заході й вірш-подяка людям у білих халатах та, зокрема, головлікарю Миколі Бігунці, який написала Марія Грицан з Красної.

Завершив захід Микола Бігунець, який подякував присутнім за щирі слова  вітань й презентував буклет історії та сучасності Дубівської лікарні, надрукований з нагоди 70-ліття з дня заснування закладу. Відтак, вручив по екземпляру книги та букети квітів пенсіонерам медичної сфери.Л.Білак для Tyachiv.com.ua


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi