Надіслати
НОВИНУ
 
09.08.2017    П:587 К:1
На Закарпатті відбувся перший у цьому році аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки с/г призначення державної власності
Земельна ділянка розташована на території Тереблянської сільської ради Тячівського району.
На земельних торгах, проведених головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області у місті Тячеві, реалізовано право оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності площею 10,89 гектара для ведення товарного сільськогосподарського виробництва терміном на 7 років.

Земельна ділянка розташована на території Тереблянської сільської ради Тячівського району. Земельні торги розпочиналися із стартової вартості річної орендної плати у розмірі 9 304,30 грн (8% від нормативної грошової оцінки ділянки). За результатами земельних торгів річна орендна плата за користування земельною ділянкою зросла до 29 028,78 грн (24,96 % від нормативної грошової оцінки).

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони» .
Коментарі (1)
тарас попович
09.08.2017 19:28:44  |  IP: 188.166.58.***
Цікаво ?
Коли був аукціон на земельну ділянку, більше одного гектара, яка надана під будівництво асфальтного заводу в м.Тячів?
Чи може Тячів уже має привілеї території, де закони України не діють ?

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi