Надіслати
НОВИНУ
 
31.07.2017    П:1343 К:1
Першокласникам Тячівщини до Дня знань подарували нові ранці (ФОТО)
29 липня на Тячівщині завершилася благодійна акція до Дня знань, що пройшла за ініціативи та підтримки народного депутата України Василя Петьовки.
Майбутні першокласники району  отримали  шкільні рюкзаки з усім необхідним для школи приладдям.
 
Ранці з потрібними для навчання речами першокласникам Тячівського району вручили депутати Закарпатської обласної ради Неля Дан, Федір Яринич, Роман Каптола та Василь Куцин, депутати Тячівської районної ради Марія Яринич, Мар’яна Регуш, Іванна Куцин, Світлана Мейсарош, Ігор Грабарь, Володимир Куцин, Василь Плиска, Василь Карпа, Василь Дочинець та Олег Руснак, депутат Тячівської міської ради Іван Шимко, сільські голови Мар’яна Носа, Галина Войтенко, Олександр Опріш та Василь Кучерявий, громадські активісти Степан Тулайдан, Василь Бенчак, Андрій Шваб, Павло Бедей, Михайло Гузо, Віталія Немеш, Олена Костяк, Ніна Зизень, Петро Кус, Василь Філіп, Михайло Микитинець, Юрій Олексій, Василь Дем’янчук, Олександр Грижинець, Андрій Думнич, Михайло Палагусинець, Дмитро Опріш, Алла Орос та інші.

Хлопчики й дівчатка тішились новеньким яскравим наплічникам. Раді й батьки: кажуть, для них це неабияка економія у нинішній час, коли ціни на шкільне приладдя не співмірні з розмірами зарплат.

Батьки, вчителі та керівники загальноосвітніх навчальних закладів висловили  за вдячність за благодійну справу. Діти, для яких, власне, і організували акцію, були раді отриманим у подарунок ранцям.

Коментарі (1)
Віталій
02.08.2017 05:11:52  |  IP: 195.66.156.***
А для Лазівської та Округлянської школи не вистачило?

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi