Надіслати
НОВИНУ
 
7/24/2017    П:724 К:0
Марія Качур із Закарпаття відсвяткувала свій 100-й ювілей (ФОТО)
День народження - це завжди свято, а тим більше столітній ювілей. Цими днями відзначала 100-у річницю від дня жителька села Нове Давидково, що на Мукачівщині, Качур Марія Петрівна.
Іменинниця народилася наприкінці 1-ї світової війни, життя прожила досить нелегке. Жінка пережила другу світову війну, угорський режим Горті та радянський період. Втратила трьох дітей, чоловіка, ще й будинок. Його радянська влада  забрала під сільський клуб. Довелося все починати спочатку.

Проте сьогодні бабуся святкує. Квіти, подарунки, на ювілей зійшлися родичі. Зараз 100-й день народження пані Марія відзначає в колі найрідніших. Бабуся вже декілька років не бачить. Проте життєрадісності не втрачає, оскільки допомогти є кому – донька,  3 внуків, 7 правнуків… Всіх бабуся виростила,  про всіх турбується, як може,  і по сьогодні.

Вже традиційно,  до вітань довгожительці  долучився народний депутат України Василь Петьовка. Зокрема, помічник  народного депутата Михайло Штефко, урочисто презентував іменинниці квіти та листівку з побажаннями доброго здоров’я, багато літ життя, щастя та миру.  Окрім квітів, пані Марія отримала від народного депутата і цінний подарунок - газову плиту.   
  


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi