Надіслати
НОВИНУ
 
04.09.2013    П:922 К:0
У Біловарцях діти сіли за парти оновленої школи
Ремонт у цьому навчальному закладі тривав ціле літо. І закінчився вчасно. Вже на святкову лінійку учні зайшли в чисті й облаштовані приміщення та оновлені рідні класи.
- Якщо б ви бачили нашу школу нещодавно, то не впізнали б, - пригадує директор Світлана Дочинець. – Ми щиро вдячні керівництву району, майстрам, колективу та батькам, всім хто взяв участь у проведенні ремонту, за їх старання. Повірте, без ентузіазму зробити заплановане не вдалося б. 

А роботи в школі проведені чималі. Зокрема, було знято майже всю стелю першого поверху – старі, протрухлі дерев'яні балки та обшивку замінено на нові. Також відремонтовано покрівлю – майстри перестелили більше 100 листів шиферу. Замінили газовий котел та відремонтували систему опалення. І, звісно ж, вже власними силами колективу та батьків побілили та покрасили всі внутрішні приміщення. Напередодні 1 вересня ще й дружньо прибрали шкільну територію. 

Тож на урочистій лінійці з нагоди Дня знань за доброю християнською традицією було проведено обряд освячення оновленого закладу настоятелем Св. Покровського храму – протоієреєм Михаїлом Дудашом. З Божим благословенням всі присутні на святі побажали учням та педагогам успішного нового навчального року. 

 Любов Немеш

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi