Надіслати
НОВИНУ
 
19.06.2017    П:317 К:0
На Тячівщині відзначили кращих юних природоохоронців (ФОТО)
Вже стало доброю традицією в Тячівському районному еколого-натуралістичному центрі наприкінці навчального року проводити підсумкову учнівську конференцію з відзначенням кращих юних природоохоронців району за підсумками роботи в 2016-2017 навчальному році.
Цьогорічна конференція на тему «Знай, люби і бережи» відбулася днями на базі Тячівського райЕНЦ. До участі були запрошені педагоги та учні – переможці та призери обласних та всеукраїнських етапів конкурсів, акцій та виставок.

З вітальним словом до присутніх звернулися директор райЕНЦ І.М.Ткач, зав.відділом оргмасової роботи центру Л.М.Поп. Подякували всім юним природоохоронцям та педагогам за відмінні результати участі в районних, обласних та всеукраїнських масових натуралістичних заходах: конкурсах, виставках, екологічних акціях, активну природоохоронну та дослідницьку роботу протягом 2016-2017 навчального року.

Директор райЕНЦ І.М.Ткач вручив грамоти управління освіти РДА та медалі 26 кращим юним природоохоронцям Тячівщини, наголосивши присутнім, що їх робота не тільки високо оцінена, але і вкрай необхідна на Закарпатті.

У номінації «Кращий гуртківець натуралістичної природоохоронної роботи» за підсумками участі в обласних та Всеукраїнських етапах конкурсів визнано Валерію Мошкіну – ученицю 10 класу Буштинської гімназії-інтернату, члена гуртка «Українська народна вишивка» рай ЕНЦ.

У номінації «Кращий керівник творчого учнівського об’єднання натуралістичного профілю» переможцем стала Л.М.Поп – зав.відділом оргмасової роботи, керівник гуртка «Юні валеологи» райЕНЦ.

За вагомий внесок у справу екологічного виховання учнівської молоді та результативність у практичній, природоохоронній, дослідницькій натуралістичній роботі у 2016-2017 навчальному році вручено подяки управління освіти РДА таким педагогам району: О.В.Сасин – заступнику директора з навчально-виховної роботи рай ЕНЦ; Л.М.Поп – зав.відділом оргмасової роботи райЕНЦ; В.В. Галац – вчителю біології Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1; С.М.Піцур – вчителю біології Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст., Я.М.Кашубі – вчителю трудового навчання Вонігівської ЗОШ І-ІІІ ст.; М.М.Микуляк – вчителю трудового навчання Буштинської гімназії-інтернату; керівникам гуртків рай ЕНЦ В.В.Маджарі, Т.В.Деяк, Н.В.Бердар, Г.Ю.Куцин, О.В.Копинець, М.С.Розман, О.М.Хрипті, О.І.Янчій, В.М.Крупко.

О.Сасин, заступник директора з навчально-виховної роботи Тячівського райЕНЦ


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi