Надіслати
НОВИНУ
 
9/2/2013    П:929 К:1
У селі Глибокий Потік обіцяють збудувати дитячий садочок
1 вересня у селі Глибокий Потік відбулася важлива історична подія – закладення капсули під будівництво нового дитячого садочка на 40 дитячих місць (2 групи).
Ще у 2007 році сесією сільської ради під головуванням сільського голови Василя Буги було прийнято рішення про спорудження садочка та виготовлено проектно-кошторисну документацію. Однак через фінансові труднощі проект не було реалізовано. 

Тільки у 2012 році проведено тендер на будівництво дитячого садочку, який виграла місцева фірма «Дан Буд Україна». Вже в цьому році рішенням районної сесії було спрямовано кошти на початок будівництва.

 


Під час закладання капсули було підготовлено послання нащадкам, в якому виражено побажання маленьким жителям села, юним громадянам України при міцному здоров’ї, гарному настрої реалізувати у цьому дитячому закладі, який буде збудований, усі свої таланти та мрії. «Саме на вас покладаються надії на подальшу розбудову нашого населеного пункту, покращення добробуту і благополуччя громади», - йдеться у посланні. 

 


Дане послання було закладено в капсулу, яку згодом будівельники замурують у фундамент. Відтак, за доброю християнською традицією, відбулося освячення місця забудови настоятелем місцевої церкви, повідомляє прес-служба Тячівської РДА.


Коментарі (1)
вай...
9/22/2014 9:35:26 PM  |  IP: 31.41.93.***
...усі свої таланти та мрії можуть реалізувати діти у 5-ти метрову ямі,яка більше року чекає на будівельників.

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi