Надіслати
НОВИНУ
 
1/25/2017    П:1669 К:1
Народний депутат Василь Петьовка отримав найвищу відзнаку Закарпатської ОДА «За заслуги перед Закарпаттям» (ФОТО)
25 січня в Закарпатській ОДА п’ятьом народним депутатам України вручили найвищу відзнаку області - «За заслуги перед Закарпаттям». Отримав нагороду і народний депутат України Василь Петьовка.
Під час нагородження він висловив сподівання, що з кожним роком народні депутати Закарпаття будуть більше об’єднуватися навколо проблем області та відстоювати інтереси рідного краю. «Грошей в державі  ніколи не буде достатньо, їх весь час не вистачає. Нам потрібно спільно з адміністрацією організовувати і відстоювати інтереси Закарпаття» - наголосив  нардеп.

Протягом 2016 року п’ятеро народних депутатів України від Закарпаття, зокрема Василь Петьовка, Роберт Горват, Іван Крулько, Михайло Ланьо та Валерій Лунченко, домоглися виділення з Державного бюджету України для місцевих бюджетів Закарпатської області додаткових коштів в обсязі 85 мільйонів 431 тисячі гривень. Зокрема, за сприяння народного депутата України Василя Петьовки у місцеві бюджети Тячівського та Рахівського районів додатково надійшло 17мільйонів 692 тисячі 900 грн. Ці кошти спрямовані на різні проекти соціально-економічного розвитку цих двох гірських районів області. Голова Закарпатської ОДА висловив вдячність народним депутатам за відстоювання інтересів Закарпатської області. Коментарі (1)
Тересвянець
1/26/2017 6:34:56 PM  |  IP: 82.207.88.***
Велике спасибі пану Роберту Горвату щодо розробки та прийняття закону про зниження акцизу на авто, бо дякуючи цьому закону, тисячі українці легально отримали можливість офіційно придбати вживане авто по низькій ціні. Довідково уже ввезено більше 12000 авто в більшості середнього класу при цьому сллачено до бюджетів більше 900 мільйонів гривень. Спасибі також усім хто депутатам хто голосував. Так тримати

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число