Надіслати
НОВИНУ
 
11/24/2016    П:636 К:0
В Дубівській ЗОШ І-ІІІ ст. патріотів виховують вже з початкових класів (ФОТО)
Нещодавно відбулось свято рідної мови в початковій ланці під гаслом «Будемо тягнутися до мови, як до сонця тягнеться трава», яке підготували О.В. Носа та В.І. Савула з учнями 2-В та 3-В класів. Метою заходу було формувати в учнів уявлення про мову як національну ознаку народу, показати дітям красу і багатство української мови, виховувати любов до мови свого народу, до рідного краю.
Свято зібрало чимало глядачів  – щирих українців, котрим не байдужа доля рідного слова. Особливого настрою присутнім додавала  святково прибрана зала вишитими рушниками, квітами, малюнками, плакатами з цитатами про рідну мову відомих художників пера та звичайно виставка художньої літератури.

Маленькі школярики, красиві, милі, одягнені в національний одяг, зачарували щирим та виразним  декламуванням віршів про рідну мову та рідний край, а також здивували присутніх артистичним виконанням гуморесок, які несуть у собі великий виховний потенціал. Проникливими були інсценівки «Зустріч друзів» та «Кухлик», на прикладі яких засуджується  недбале ставлення до рідної мови. Виступи мелодійно перепліталися з музичними патріотичними композиціями: «Я маленька українка», «Ми з дитинства чуєм рідну мову», «Квітуча Україна», «Українська мова» та «Гімн української мови» та ін.

Щиро віриться, що завдяки таким заходам, учні Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст. шануватимуть рідну мову, свою країну, будуть справжніми патріотами, адже ще раз переконалися, що отримали в спадок сучасну, українську літературну мову – багату, розвинену, гнучку; мова –наш вірний друг і помічник протягом усього життя. І що розмовляти українською мовою – це модно і престижно.

На завершення свята виступила заступник директора Л.Ю. Хміль, яка закликала любити, вивчати і спілкуватися рідною мовою, адже кожен мовець повинен прагнути до того, аби його мова стала досконалою.

Директор школи Й.А.Гарга також щиро подякував учням та організаторам свята та привітав учасників та переможців мовного конкурсу ім. П. Яцика, вручивши їм грамоти.


О. Фера, вчитель української мови та літератури Дубівської ЗОШ І-ІІІ ст.Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi