Надіслати
НОВИНУ
 
07.10.2016    П:615 К:0
Працівники місцевих рад та активісти Тячівщини вчилися писати гранти
4-5 жовтня у Тячеві з ініціативи КП «Агенція регіонального розвитку Тячівського району» (директор Олеся Рибар) та Тячівської районної ради (голова Василь Каганець) благодійний фонд «Центр громадських ініціатив» провів тренінг в рамках проекту «Реалізація Національної стратегії підтримки громадянського суспільства в Закарпатській області».
Учасниками тренінгу на тему «Написання проекту» стали керівники, працівники місцевих рад та представники громадських організацій Тячівщини. Кожен з них мав змогу, застосовуючи теоретичні знання та виконуючи практичні вправи, розробити чорнові варіанти проектів, а також отримати консультацію тренера-менеджера проектів Елеонори Вишняк.

В результаті тренінгу слухачі дізнались про сутність та складові неприбуткового проекту, підходи донорів до оцінки та відбору проектів для надання грантів, набули практичних навичок в розробці та оформленні проекту.

Під час навчань були розглянуті такі теми, як вивчення потреб, формулювання проблеми, на вирішення якої спрямовано проект, постановка мети та завдань проект, планування проектної діяльності, графік реалізації та бюджет проекту; моніторинг та оцінка,  визначення очікуваних результатів впровадження проекту.Tyachiv.com.ua


 Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi