Надіслати
НОВИНУ
 
1/16/2014    П:1110 К:0
Депутатська більшість "під шумок" прийняла закон про "заочне правосуддя"
Сьогодні депутати Верховної Ради методом "ручного" голосування прийняли законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів".
Народні обранці стверджують, що даний закон забезпечує посилення заходів щодо забезпечення безпеки суддів та їхніх сімей, залишаючи "в тіні" основний зміст закону.

Віктор Балога заявив:

«Повірте, бюджет-2014 – це квіточки порівняно з законопроектом 3879, який сьогодні «проголосували руками». Якщо хтось ще не вкурсі, то це не банальне «заочне правосуддя», це не те, що реставрація сталінізму – це щось набагато гірше», – зауважив народний депутат.

«Там і сталінський принцип «більше трьох не збиратися», і вилучення транспортних засобів у автомайданівців. Адміністративні арешти за участь у мітингах, а під це може попасти будь-хто, хто просто проходив поруч. Виправні роботи за наклеп, яким може бути оголошено будь-яке повідомлення у соціальних мережах. За опір працівникам влади – до 4 років позбавлення волі і ще дуже багато всього. Це Північна Корея в центрі Європи», – додав він.

 
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число