Надіслати
НОВИНУ
 
02.07.2013    П:10741 К:2
Священнослужителі Тячівщини здійснили паломництво до Святої Землі
Вже вдруге народний депутат України Василь Петьовка організовує паломницькі поїздки в Єрусалим для священнослужителів Тячівського та Рахівського районів.
Цього року паломництво до Святої землі першою розпочала група православних священників Солотвинського та Вільхівського благочинній Тячівщини.
 
За неповний тиждень священники відвідають практично всі відомі місця, описані у Біблії. Побувають в Назареті, Віфлеємі, Кані – місті першого чуда Спасителя, та багатьох інших визначних святинях. Звичайно ж, паломники не оминуть і Єрусалим – там вони відвідають християнські храми та місця, пов’язані із земним життям Спасителя.

За словами настоятеля Бедевлянського чоловічого монастиря, архімандрита, о. Іова поїздка заздалегідь була продумана до найменших дрібниць – від виїзду з Тячева до посадки у літак. Священнослужитель додає, що раніше про таку поїздку до Єрусалиму можна було лише мріяти, адже більшість священників вперше отримали можливість відвідати Святу Землю і побувати в місцях діяння Христа, за що вони висловлюють щиру вдячність Василю Васильовичу Петьовці.
Коментарі (2)
Рахів
14.07.2015 13:53:11  |  IP: 178.92.229.***
Ти ниборе сам дурень, і ди та помолиси бо з твоїми гріхами , образами та писульками ничистими тебе і божа земля неприйме за твої злодіяння на старідни, або ти хот шос зробив благородного ???
сфссіфс
02.06.2015 08:22:53  |  IP: 92.113.61.***
цитата розпочала група православних священників Солотвинського та Вільхівського благочинній Тячівщини.
цитата За словами настоятеля Бедевлянського чоловічого монастиря
Я шось не доганяю чи людей і надалі держать за дурнів (скоро вибори до місцевих органів)

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi