Надіслати
НОВИНУ
 
6/3/2016    П:863 К:0
Пленер художників Закарпаття завершив свою роботу (ФОТО)
2 червня на Рахівщині завершив роботу пленер художників, приурочений 125 річниці від дня народження одного з основоположників Закарпатської школи живопису, вихідця з Кобилецької Поляни, художника зі світовим ім’ям - Йосипа Бокшая.
Спонсором пленеру став народний депутат України  Василь  Петьовка, за сприяння якого подібний мистецький захід на Рахівщині проводиться вже в дванадцятий раз.

Представники різних художніх напрямків: експресіоністи, імпресіоністи, реалісти, графіки ще наприкінці травня приїхали на мальовничу Рахівщину, щоб поспілкуватися, поділитися досвідом та здобутками і, найголовніше, писати картини. Присутні на пленері не лише художники із Закарпаття,а й гості з України - Запоріжжя, Тульчина, Львова та інших міст. Кажуть: для їхньої творчості справжнім натхненням стала неповторна природа та звичаї горян, де ще й досі пам’ятають родину основоположника закарпатського малярства Йосипа Бокшая. Кожен з учасників,  за час перебування на Рахівщині, написав не менше трьох картин.      
    
Завітав на закриття пленеру і генеральний консул Угорщини в місті Берегово Ендре Саліпскі, який теж захоплюється творчістю закарпатських майстрів пензля.  Генеральний консул висловив подяку за організацію мистецького заходу та передав Почесну грамоту  Консульства Угорщини в м. Берегово народному депутату України Василю Петьовці за меценатську діяльність та підтримку мистецтва багатонаціального Закарпаття. 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число