Надіслати
НОВИНУ
 
8/27/2013    П:779 К:0
Перспективи розвитку спорту в районі обговорювали сьогодні на нараді в Тячівській РДА
Сьогодні представники Тячівської районної державної адміністрації взяли участь нараді з вчителями фізичної культури шкіл району. Зустріч відбулась в актовому залі ЗОШ №1 у м. Тячів.
Керівник апарату державної адміністрації Дмитро Онуфрій розпочав нараду і представив присутнім нового працівника райдержадміністрації – завідуючого сектором з питань фізичної культури та спорту Василя Герчака.

Працівниками сектору з питань фізичної культури та спорту будуть вивчатись  перспективи розвитку спорту в районі,  здійснюватиметься аналіз ефективності роботи вчителів на уроках з фізкультури всіх шкіл Тячівщини. Досліджуватимуться також проблеми даної сфери, з метою вирішення яких будуть вживатись відповідні дії.

Відтак Василь Герчак ознайомив присутніх з найближчими заходами, які організовуються в районі з метою залучення молоді до занять спортом та ведення здорового способу життя, серед яких: масовий пробіг у м. Тячів з нагоди дня фізичної культури та спорту, турнір з футболу між вихованцями ДЮСШ та проведення в школах олімпійського тижня.

Присутніми також обговорено інші проблемі питання, які викликали жваву дискусію в залі. Зокрема, викладання в школі фізичної культури осіб, які не мають відповідної освіти та проблеми, пов’язані з довідками учнів про стан здоров'я, на підставі яких визначається група для занять на уроках фізичної культури.

 Прес-служба Тячівської райдержадміністрації

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi