Надіслати
НОВИНУ
 
3/15/2016    П:1313 К:4
На Закарпатті відзначили 77-му річницю Карпатської України (ФОТО)
Сьогодні, 15 березня, виповнюється 77 років з дня проголошення незалежності Карпатської України.
Цю визначну подію відзначили покладанням квітів до пам’ятника Герою України, Президента Карпатської України Августина Волошина в обласному центрі.

Урочистості традиційно продовжилися на Красному Полі поблизу Хуста. Там відбувся мітинг-реквієм за загиблими у 1939 році карпатськими січовиками.

Саме на Красному полі відбувся кровопролитний бій між захисниками Карпатської України – воїнами Карпатської Січі – та армією Угорщини. Повторивши подвиг героїв Крут, молоді січовики першими в Європі чинили озброєний опір фашистським окупантам і віддали свої життя за свободу рідної землі.

Всі учасники заходу віддали належне заслугам полеглих воїнів і вшанували їх хвилиною мовчання.

Коментарі (4)
Мешканець
3/16/2016 7:07:37 PM  |  IP: 95.134.70.***
Поповичу! Велика людина ленін, сталін(з малої букви!)?? Та ти тарасику критин повний! Ти майже не помниш як люди жили при ленінові, сталінови? комуністи тобі мозги промили своїм куміром шо ти до них приєднався! Люди були при комуністах худоба, слово не мали, убивали їх як собак! Та ще ти кажеш шо він велика людина. був бись туй тепер та плюнув би ти в писок, і думаю хто знає історію та так би зробили всі. Погань ти комуністична! як тебе земля держить? Вижу ти дуже рвеш своє очко щоб ті часи вернулись, хочеш бути царьом. сцука! шкода що тебе не відправили мало в сибір при комуністах відпочити трохи.
поповичу
3/16/2016 3:52:23 PM  |  IP: 195.66.156.***
тому що тупорилий тарасе читай історію. Якби ти дебіл її читав то не вступав би в ряди камуністіческай партії.
В 1939 гітлер і сталін домовились про дерибан поляк. В той час як гітлер воював з польшею, та виснажував свої війська, ніс втрати і весь світ його засуджував та деякі країні йому оголошували війну - сталін тупо через 3 тижня прийшов і забрав свою "долю", без втрат і особливого осуду. Так самое тупий сталін окупував латвію, литву та єстонію (мов якщо не ми то німці вас). В тей самий час люди на окупованих територіях добре знали про голод 1933 (тільки тарасе не треба пиздіти, що голод був і расеї, людям проєбом. Він був - ШТУЧНИМ, та тобі камуністично суко похер), знали про ГУЛАГ, катування, розстріли. Також ОКРЕМО було відомо ЯК савіцька робила колгоспи. В сухому остатку, у людей в сєсєсєр було - обмежена свобода, відібрано все цінне (залишили де жити), робота за трудодні (як раби, гірше зробив лише мао пиздун - більше 100 млн трупів, також ярий комуніст), постіно над людьми висів дамклів меч - строку на 25 років в сибір, або розстріл, або катування, або просто вбють. Все це супер ахуєнне принесла людям савєцька власть.
Звичайно вони зустрічали війська німців з квітами, адже їх звільнили від КАТА. І щоб там твої савєцькі ідеологи не пизділи німці були більш людяними ніш савєти, але ПОТІМ вони показали які є.
тарас попович
3/15/2016 11:40:20 PM  |  IP: 195.66.157.***
Чому вуйко Гітлер і няньо Волошин віддав мадярам вбивати своїх племінників і дітей ?
Який фашизм вони зупиняли ? Вони все робили щоб фашисти прийшли до влади.
Тоді галичани казали: вуйко Гітлер і батько Волошин.
Правда далі вуйко Гітлер повівся з галичанами не по цімборськи, а батько Волошин накивав пятами, втік за бугор..
Вуйко
3/15/2016 11:02:18 PM  |  IP: 77.222.137.***
Воїни Карпатської Січі? Забули тільки сказати, що найстаршому "воїну" було 17, а наймолодшому - 13 років. Як мені розказували старі люди з Хуста, всі вони були учнями Хустської гімназії і були "ощасливлені" що їх прийняли за дорослих і посвящені у "воїни" тим самим Шуховичем - який втік з Галичини і надумав бути царем на Закарпатті. А за розстрілом безоружних "воїнів" на красному полі спостерігав з Бугра зі сторони Велятина, звідки потім втік в Трансильванію.

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi