Надіслати
НОВИНУ
 
2/19/2016    П:1465 К:12
Цієї неділі у п’яти селах Тячівщини вперше обиратимуть старост
21 лютого у селах Руське Поле, Лази і Тячівка Тячівської об’єднаної громади, Добрянське і Вільхівці-Лази Вільховецької об’єднаної громади вперше відбудуться вибори старост.
Ці посади ввели в рамках децентралізації. Новообрані старости стануть першими в історії Тячівщини та Закарпаття.

Згідно з Законом «Про добровільне об’єднання територіальних громад», староста обирається на строк повноважень місцевої ради та представляє інтереси жителів села, селища у виконавчих органах громади, сприяє жителям села у підготовці документів, що подаються до органів місцевого самоврядування; бере участь у підготовці проекту бюджету територіальної громади в частині фінансування програм, що реалізуються на території відповідного села;вносить пропозиції до виконавчого комітету сільської, селищної, міської ради з питань діяльності на території відповідного села, селища виконавчих органів сільської, селищної, міської ради, підприємств, установ, організацій комунальної форми власності та їх посадових осіб
здійснює інші обов’язки, визначені Положенням про старосту.

Старост обиратимуть на прямих виборах: переможцем стане кандидат, який набере більшість голосів.

В день голосування виборчі дільниці відкриються о 8.00 і працюватимуть до 20.00.

Найбільший вибір матимуть виборці села Лази, де у бюлетенях є аж п’ять прізвищ претендентів. Це вихователька дитсадка Василина Джуган, фельдшерка сільської амбулаторії Тетяна Рішко, безробітний Євген Маджара, директор МПП «Ключ» Юрій Ключкей (член партії «Відродження») та нинішній в.о. старости сіл Лази й Округла Василь Ключкей. Саме йому сельчани вже двічі довіряли керувати селом. Тож десятирічний досвід в урядуванні селом зіграє не останню роль у виборі лазівчан. Тим більше Василь Ключкей фактично вже бере участь у діяльності Тячівської громади як член виконкому Тячівської міськради. А коней на переправі не міняють. 

За посаду старости Руського Поля поборються четверо кандидатів – нинішній в.о. старости Василь Мірявець, колишній працівник правоохоронної системи, а нині безробітний Василь Патяник, юрист ПП І.М.Куцина Василь Ленгер і безробітний Тарас Попович (у минулому теж очолював сільраду). У цьому селі, імовірно, боротьба за голоси виборців буде найзапеклішою. Судячи з виборчих настроїв, реальний шанс на перемогу мають нинішній в.о. старости Василь Мірявець та колишній працівник правоохоронних органів Василь Патяник.  Втім, вирішальний вплив на результат виборів може мати підкуп, до якого може вдатися хтось із кандидатів (чутки про це активно ширяться селом).

У Вільхівці-Лазах та Раковому  – два кандидати: районна влада на чолі з мешканцем Вільхівці-Лазів Василем Дем’янчуком підтримує кандидатуру в.о. старости, колишнього секретаря Вільховецько-Лазівської сільради Наталію Майор. Але її опонент, перший заступник Вільховецького сільського голови Василь Цірик має не менше прихильників серед сельчан, тож  є серйозним претендентом на перемогу.

Чотири кандидати претендують на посаду старости Добрянського. Це тимчасово не працююча Мирослава Мандзюк, інспектор кримінально-виконавчої інспекції Токар Василь Васильович, безробітний Токар Іван Іванович та в.о. старости – ветеран місцевого самоврядування Тячівщини Токар Іван Михайлович, якому сельчани виявляли довіру п’ять (!) разів поспіль. Чи поміняють мешканці Добрянського свого звичного багаторічного бирова на молодого й недосвідченого? Тим більше, якщо найбільшу активність на виборах, як зазвичай, продемонструють мешканці старшого віку?

У Тячівці ж найбільшу підтримку з-поміж трьох кандидатів може отримати директор райкіновідеомережі Іван Молнар. На нього, безперечно, гратиме авторитет і багаторічний досвід голови сільського комітету. Навряд чи двоє інших кандидатів – голова ГО «Мортош» Єлізавета Поженська та молодий підприємець Михайло Думнич – зможуть заручитись достатньою підтримкою мешканців села.

Хто ж стане першими в історії Тячівщини і Закарпаття сільськими старостами – дізнаємося вже в понеділок.    

Tyachiv.com.uaКоментарі (12)
Петя
2/21/2016 2:20:36 PM  |  IP: 46.211.7.***
Моя бабка казала, що не той пес опасний котрий гавкає, а той що мовчит, видивляєся і чекає. Що ти тарасе гавкаєш тулько, чи хоть один з твоїх опоненту на тебе щось написав, за то ти всіх облаяв і обізвав. Ти вже був головов і що? Твоєму головуванні даже пісню присвятили ''Вічно молодий, вічно пяний''. Ти нич не робив окрім того що по судах ходив і бухав. Тепер кричиш мусор по всюди, потічок розсадник хвороб. А ти що зробив коли був головою? Навів порядок з мусором чи чистив потічок НІ. Так що будь добрий закрий рот, бо раз ти нічого не зробив в перший раз коли був головою, не зробив і тепер нічого. Ти лиш гасла з трибуни годен кричати. З тобов ніко не буде працювати, набереш у команду таких як ти неробу і будете в карти лупити і на Ковача всі негаразди села збивати. Сидів би ти дома і дале в покер лупив
тарас попович
2/21/2016 5:46:40 AM  |  IP: 195.66.157.***
І я так думаю. В першу чергу ми повинні бути людьми, які перш за все цінять чесність, справедливість і порядочність у житті. І щоб так було ми зобов"язані боротися з злом, хамством і іншим негативом, які нажаль тепер є.
,немо
2/21/2016 4:59:00 AM  |  IP: 178.92.231.***
Тарасе, ви не комунiст, у вас имя козацке, тролiв геть, хай живуть нормальни хлопаки!!!
Тарас Попович.
2/21/2016 2:24:21 AM  |  IP: 195.66.157.***
Увага, увага !!!
... на горизонті появився новий ТРОЛЬ - Ссс (есесовець) пес, який гавкає в пользу голубчику двох мінту. Які по своїй набутій в мінтовці дурості рішили розтягнути голоси і дати шанс мені виграти вибори.
Ссс
2/20/2016 11:50:26 PM  |  IP: 195.66.157.***
тарас попович тай ленгер з лонки рулить- один співає що він царь комуністів, а другого куцина макаронник нагнав на базар з родинов би людям казав що в нього дві освіти, і що був у юлини тимошинкані юристом та мало му платила та втік до куцини макаронника юристом бо вун май бурш платить. Хахаха...
Тарас Попович.
2/20/2016 3:33:37 AM  |  IP: 195.66.157.***
Закон не забороняє родичам бути членами комісії. Хоча теперішні закони і людська совість далеко не одне і те ж. Мені цікаво? Як Деяк голова Тячівської РВК знайшов їх родичів і від іиені РВК засунув їх туди.
Тарас Попович.
2/20/2016 3:28:54 AM  |  IP: 195.66.157.***
Руськополівські шустряки колишні мінти Мірявець В. і Василь Патяник поставилися до виборів старости села з розмахом. Так у двох виборчих дільницях половина членів комісії родичі Патяника В., а половина членів комісії родичі Мірявця В. і підлеглі йому по роботі. Ще і шофери, які будуть транспортувати бюлетені і пртоколи в тячівську ТВК і будуть возити членів комісії до хворих, свої люди. Один зять Мірявця - Чулей, а другий син кума Василя Мотички.
я з вароша
2/20/2016 3:21:08 AM  |  IP: 195.66.157.***
лиш дятел або психічно не здоровий за тараса поповича буде голосувати.
,немо
2/20/2016 3:20:26 AM  |  IP: 178.92.231.***
тоже менi посада, в страшному снови не побажаэш, а кандидати закачаэшся.....))))
567
2/20/2016 1:19:26 AM  |  IP: 195.66.157.***
як і в попередніх коментарях було вказано на самих реальних кандидатів села Руського Поля: Мірявець Василь або Патяник Василь удачі вам, реальність збувається.

<<Попередня
1
2
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi