Надіслати
НОВИНУ
 
10/12/2015    П:2753 К:5
Хто балотується в Закарпатську обласну раду від Тячівщини? (КАНДИДАТИ ПО ОКРУГАХ)
25 жовтня Тячівщина обере 8 депутатів Закарпатської обласної ради. Для цього в районі утворено 8 територіальних округів (№№ 39-46).
Пропонуємо ознайомитись з повним списком кандидатів у депутати облради, закріплених партіями за кожним із округів:

ТВО №39 (смт Дубове, с. Вишній Дубовець, с. Нижній Дубовець, с. Руська Мокра, с.Комсомольськ, с. Лопухів, смт Усть-Чорна, с. Красна)
"БПП "Солідарність"  - Федурцьо Василь Васильович (освіта вища, безпартійний, ТОВ "Боркут ЛТД", Керівник. Місце проживання – с.Нересниця)
«Відродження» - Вурста Михайло Михайлович (освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: смт. Дубове)
Партія «За Права Людини» - Чуса Іван Іванович (освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: с.Лопухово) 
ВО «Батьківщина» - Каганець Денис Васильович (освіта вища, безпартійний, ТОВ "КІК", Директор, місце проживання: смт. Дубове)
ВО «Свобода» - Габор Іван Іванович (освіта вища, безпартійний, ТОВ "Фірма "Олена", заступник директора, місце проживання: смт.Дубове)
Єдиний Центр - Куцин Василь Йосипович (освіта вища, безпартійний, ПП Куцин, майстер лісу, місце проживання: смт. Усть-Чорна)
«Наш край» - Куцин Василь Васильович (освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: смт. Дубове)
«Об’єднання «Самопоміч» - Онофрій Микола Володимирович (освіта професійно-технічна, безпартійний, фізична особа підприємець, місце проживання: смт.Тересва)
«Опозиційний блок» - Цубера Іван Юрійович (освіта вища, безпартійний, Дубівська селищна рада, заступник голови, місце проживання: смт.Дубове)

ТВО №40 (с. Вільхівці, с. Вільхівчик, с. Сасово, с. Вільхівці-Лази, с. Ракове, с. Добрянське, с. Нересниця, с. Підплеша, с. Тарасівка)
"БПП "Солідарність" – Дем’янчук Василь Юрійович (освіта вища, безпартійний, Тячівська райдержадміністрація, Голова, місце проживання: с.Вільхівці-Лази)
«Відродження» - Габор Василь Іванович (освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с.Вільхівці)
«За Права Людини» - Кохман Марія Василівна (освіта вища, безпартійна, адвокат, місце проживання: м.Тячів)
ВО «Батьківщина» - Бедевельський Степан Васильович (освіта вища, безпартійний, Нересницька дільнична лікарня, Головний лікар, місце проживання: с. Нересниця)
ВО «Свобода» - Куцин Тарас Олегович (освіта середня, безпартійний, студент, місце проживання: м.Тячів)
Єдиний Центр - Філіп Василь Федорович (освіта середня спеціальна, член політичної партії Єдиний Центр, пенсіонер, місце проживання: с. Підплеша)
«Наш край» - Бедевельський Василь Михайлович (освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с. Вільхівці)
«Об’єднання «Самопоміч» - Токар Іван Іванович (освіта вища, безпартійний, Добрянська АЗПСМ, головний лікар, місце проживання: с.Добрянське) «Опозиційний блок» - Цірик Віра Андріївна (освіта вища, безпартійна, МПП " МЕЛІТА", Директор, місце проживання: с.Вільхівці)
Радикальна партія Олега Ляшка - Шелемба Віталій Михайлович (освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, Хустська філія Лісового Агропромислового господарства, юрист, місце проживання: с. Вільхівці)
«Зелена планета» - Бокоч Василь Михайлович (освіта вища, безпартійний, головний спеціаліст департаменту екології та природних ресурсів Закарпатської ОДА, місце проживання: с.Нересниця)

ТВО №41 (с. Угля, с. Мала Уголька, с. Груники, с. Бобове, с. Колодне, с. Кричево, с. Росош, с. Чумалово, с. Рівне, с. Новоселиця, с. Тисалово, с. Широкий Луг, с. Пригідь, с. Фонтиняси, с. Велика Уголька)
"БПП "Солідарність" - Погар Віктор Олександрович (освіта вища, член ПАРТІЇ "БПП "Солідарність", 
тимчасово не працює, місце проживання: м. Ужгород)
«Відродження» - Угляй Іван Васильович (освіта середня, безпартійний, фізична особа-підприємець, місце проживання: Тячівський район, с. Угля)
«За Права Людини» - Стан Петро Іванович (освіта вища, безпартійний, Ресторан "Тиса", менеджер, місце проживання: м.Тячів)
ВО «Батьківщина» - Паканич Юрій Андрійович (освіта вища, безпартійний, Закарпатська обласна клінічна лікарня імені Андрія Новака, лікар-хірург, місце проживання: м. Ужгород)
ВО «Свобода» - Лазур Ольга Іванівна (освіта середня, член політичної партії ВО "Свобода", тимчасово не працює, місце проживання: с.Руська Мокра)
Єдиний Центр – Яринич Федір Михайлович (освіта вища, член політичної партії Єдиний Центр, Тячівська РДА, Начальник відділу охорони здоров’я, місце проживання: с. Новоселиця)
 «Наш край» - Бокоч Федір Михайлович (освіта середня, безпартійний, Філія "Тячівське лісове агропромислове господарство ДП "Закарпатське обласне управління лісогосподарських агропромислових господарств, Помічник лісничого, місце проживання: с .Велика Уголька)
 «Опозиційний блок» - Довжанин Михайло Іванович (освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м.Тячів)
 «Спільна дія» - Лях Михайло Васильович (освіта незакінчена вища, член Політичної партії "СПІЛЬНА ДІЯ", УжНУ, студент, місце проживання: с.Кричово)
«Зелена планета» - Крічфалушій Іван Степанович (освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: с. Кричеве)

ТВО №42 (м. Тячів, с. Тячівка, с. Руське Поле, с. Лази, с. Округла)
"КМКС" Партія угорців України - Амбруш Степан Павлович (освіта вища, безпартійний, Тячівський ліцей-інтернат з угорською мовою навчання, директор, місце проживання: м. Тячів)
"БПП "Солідарність" - Садовнікова Людмила Іванівна (освіта вища, безпартійна, Фізична особа – підприємець, місце проживання: м. Тячів)
«Відродження» - Стойка Надія Михайлівна (освіта вища, безпартійна, Тячівський районний нотаріальний округ, Приватний нотаріус, місце проживання: м. Тячів)
«За Права Людини» - Малаховська Наталія Михайлівна (освіта вища, безпартійна, приватний підприємець, місце проживання: м.Тячів)
ВО «Батьківщина» - Голубка Петро Петрович (освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", ФГ "Новий рівень 2006", Директор, місце проживання: с. Угля)
ВО «Свобода» - Гапун Володимир Ярославович (освіта вища, член політичної партії ВО "Свобода", ТОВ "КМТ", директор, місце проживання: м. Тячів)
Єдиний Центр – Думнич Тетяна Василівна (освіта середня спеціальна, безпартійна, КЗ "Тячівська районна поліклініка", Головна медична сестра, місце проживання: м. Тячів)
«Наш край» - Бонка Андрій Андрійович (освіта вища, безпартійний, Тячівська районна поліклініка, лікар хірург, онколог, місце проживання: м. Тячів)
"Об’єднання "Самопоміч» - Курічко Олена Михайлівна (освіта вища, безпартійна, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с.Грушево)
«Опозиційний блок» - Кадочніков Сергій Леонідович (освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Бедевля)
Радикальна партія Олега Ляшка - Бенца Світлана Михайлівна (освіта вища, член Радикальної партії Олега Ляшка, ТОВ "Леманинець і партнери", юрист, місце проживання: с. Вільхівці)

ТВО №43 (смт Тересва, с. Бедевля, с. Глиняний, с. Дібрівка, с. Руня, с. Грушово, с. Біловарці, с. Крива)
"БПП "Солідарність" - Пузик Василь Васильович (освіта вища, безпартійний, лікар Тересвянської АЗПСМ, місце проживання: смт Тересва)
«Відродження» - Палінкаш Олег Михайлович (освіта вища, безпартійний, Фізична особа підприємець, місце проживання: с. Бедевля)
«За Права Людини» - Град Михайло Іванович (освіта вища, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: м. Тячів)
ВО «Батьківщина» - Малько Світлана Іванівна (освіта вища, безпартійна, Кривський ДНЗ, завідувач, місце проживання: смт. Тересва)
ВО «Свобода» - Ференц Ігор Ярославович (освіта вища, член політичної партії ВО "Свобода», заступник начальника головного управління Держгеокодастру в Закарпатській обл., місце проживання: м.Ужгород)
Єдиний Центр - Бенчак Василь Васильович (освіта вища, безпартійний, ПП "Край 2006", Директор, місце проживання: смт.Тересва)
«Наш край» - Савляк Іван Васильович (освіта середня, безпартійний, Філія "Тячівське лісове агропромислове господарство ДП "Закарпатське обласне управління лісогосподарських агропромислових господарств", Майстер лісу, місце проживання: с. Крива)
«Об’єднання «Самопоміч» - Малько Іван Іванович (освіта вища, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: Тячівський р-н, смт.Тересва)
«Опозиційний блок» - Онуфрій Богдан Михайлович (освіта вища, безпартійний, фізична особа-приватний підприємець, Фізична особа-приватний підприємець, місце проживання: смт.Тересва)
«Зелена планета» - Чубенко Андрій Вікторович (освіта вища, безпартійний, м. Рахів, директор ВАТ "Конденсатор", місце проживання: Закарпатська область, м. Тячів)

ТВО №44 (с. Терново, с. Петрушів, с. Вишоватий, с. Калини, с. Ганичі, с. Топчино)
"БПП "Солідарність" - Мурга Валерій Іванович (освіта вища, безпартійний, Закарпатське обласне управління лісового та мисливського господарства, т.в.о. начальника, місце проживання: с.Терново)
«Відродження» - Веприк Марія Михайлівна (освіта професійно-технічна, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: с. Терново)
«За Права Людини» - Багара Михайло Юрійович (освіта вища, безпартійний, адвокат, місце проживання: м.Тячів)
ВО «Батьківщина» - Грегор Катерина Михайлівна (освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", пенсіонер, місце проживання: м. Мукачево)
ВО «Свобода» - Данило Василь Миколайович (освіта вища, член політичної партії ВО "Свобода", тимчасово не працює, місце проживання: м. Ужгород)
Єдиний центр - Каптола Роман Іванович (освіта вища, член політичної партії Єдиний Центр, ДВС Тячівського районного управління юстиції, Державний виконавець, місце проживання: с. Терново)
«Наш край» - Церкуник Наталія Петрівна (освіта вища, безпартійна, Тернівська ЗОШ 1-3 ступенів, учитель, місце проживання: с. Терново)
"Об’єднання "Самопоміч» -- Купа Олег Васильович (освіта вища, безпартійний, Завод "ФЛЕКС", Інженер, місце проживання: м. Мукачево)
«Опозиційний блок» - Біланич Микола Андрійович (освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с.Підплеша)
ТВО №45 (с. Нижня Апша, с. Пещера, с. Подішор, смт Солотвино, с. Глибокий Потік)
"КМКС" Партія угорців України - Кочерга Янош Яношович (освіта вища, безпартійний, Солотвинська селищна рада, заступник селищного голови)
"БПП "Солідарність" - Борка Іван Васильович (освіта вища, безпартійний, ТОВ "Тячівський Агрокомплекс", директор)
«Відродження» - Беля Василь Федорович (освіта вища, безпартійний, Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вчитель, місце проживання  - смт Солотвино )
«За Права Людини» - Гузо Нуцу Дмитрович (освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, місце проживання: смт Солотвино)
ВО «Батьківщина» - Мілящук Марія Юріївна (освіта вища, безпартійна, Дочірнє підприємство "Солотвино - Агробудсервіс" ТОВ "Тячівський агрокомплекс", директор, місце проживання: смт. Солотвино)
ВО «Свобода» - Галац Єлізавета Миколаївна (освіта професійно-технічна, безпартійна, Усть-Чорнянська лікарня, старша медсестра, місце проживання: с.Руська Мокра)
Єдиний Центр - Дан Неля Іванівна (освіта середня спеціальна, безпартійна, Нижньоапшанська дільнична лікарня, старша медична сестра, місце проживання: с. Нижня Апша)
«Наш край» - Сабадиш Михайло Михайлович (освіта середня, безпартійний, фізична особа - підприємець, місце проживання: с. Н.Апша)
«Опозиційний блок» - Цірик Михайло Михайлович (освіта вища, безпартійний, МПП "МЕЛІТА", Юрисконсульт, місце проживання, с.Вільхівці)

ТВО №46 (смт Буштино, с. Новобарово, с. Теребля, с. Дулово, с. Вонігове)
Аграрна партія України - Галамбіца Іван Іванович (освіта вища, безпартійний, СФГ "ГАЛЛА", Голова, місце проживання: смт Буштино)
"БПП "Солідарність" - Серюга Василь Михайлович (освіта вища, безпартійний, Буштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів, Директор)
"КМКС" Партія угорців України - Туряниця Христина Олександрівна (освіта вища, безпартійна, фізична особа - підприємець, місце проживання: смт. Буштино)
«Відродження» - Пущинська Віталія Іванівна (освіта вища, безпартійна, тимчасово не працює, місце проживання: м. Тячів)
«За Права Людини» - Куцин Василь Іванович (освіта вища, член Партії "За Права Людини", вчитель, місце проживання: Тячівський район)
ВО «Батьківщина» - Куцина Іван Михайлович (освіта вища, безпартійний, Фізична особа-підприємець, місце проживання: с. Р. Поле)
ВО «Свобода» - Фіцай Іван Іванович (освіта вища, член політичної партії ВО "Свобода", Благодійний фонд імені Олександра Хіри, директор, місце проживання: м. Тячів)
Єдиний центр - Гісем Юрій Васильович (освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: смт. Буштино)
 «Наш край» - Паш Василь Юрійович (освіта вища, безпартійний, самозайнята особа - адвокат, місце проживання: смт Буштино)
«Об’єднання «Самопоміч» - Левко Галина Юріївна (освіта вища, безпартійна, Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель, місце проживання: Тячівський р-н, смт.Тересва)
«Опозиційний блок» - Орос Михайло Михайлович (освіта вища, безпартійний, Закарпатське обласне управління ПАТ "Українська пожежно-страхова кампанія", начальник, місце проживання: с.Новобарово)
Радикальна партія Олега Ляшка - Чопик Сергій Михайлович (освіта вища, безпартійний, тимчасово не працює, місце проживання: с. Теребля)
«Зелена планета» - Молнар Іван Васильович (освіта вища, член Української партії "Зелена планета", приватний підприємець, місце проживання: м. Тячів)

Коментарі (5)
іван - не дуб
10/14/2015 5:00:53 PM  |  IP: 178.94.172.***
якщо голосуватимемо кожен за свого- то по Буштину,Углі,Дубовому і Солотвині переможці матимуть до 20%.
А це значить, що з цих округів до обласноі ради вони не пройдут, - голоси підуть за кандидатів з інших районів.
В результаті матимемо в обласній раді замість восьми депутатів всього чотири (із 64), а це значить, що судьбу району при адміноеформі рішатимуть хустяни і рахівчани.
Розділять район - лиш гавкне!
Будьмо розумні - вибираймо одного з двох найсильніших (перший і другий матимуть біля 40%), тоді вони обидва будуть прходящими.
Тоді в облраді матимем 12 - 16 депутатів із 64!!!!!

Відкиньмо емоціі і егоізм!
Хоч один раз покористуймося головою і розумним розрахунком!!!
Особливо це стосується лідерів партій у районі( Дем'янчук,Голубка,Йовдій,Палінкаш,Цірик,Малько)
Не заграймося!!! Бо пожаліємо іздячи в Рахів або в Хуст!!!
укра
10/14/2015 7:01:31 AM  |  IP: 195.66.157.***
виборці думайте кому даєте мандат довіри щоб не проснулись в чужій країні
12545
10/13/2015 5:55:43 PM  |  IP: 91.211.70.***
Не забудьте про чортів партіїї рИгоаналів.
Це дві партії сатани
«Опозиційний блок»
«Наш край»

Про опоблок всі в курсі.
Наш край склепали 5 чортів

новая партия объединяет представителей пяти регионов: мэров Николаева и Мариуполя Юрия Гранатурова и Юрия Хотлубея, народного депутата из Харькова Александра Фельдмана, бывшего заместителя главы КГДА Александра Мазурчака и экс-нардеп VII созыва Сергей Кальцев.

Не станьте на граблі ригоаналів. Чи хочете руцькей мир? Не проголосуйте за сволоту
Тячів
10/13/2015 4:10:21 AM  |  IP: 195.66.156.***
«Опозиційний блок» - Кадочніков Сергій Леонідович - голова осередку комуністів у районі.
Кокаїн
10/12/2015 5:03:17 PM  |  IP: 95.132.5.***
Блін!!! Результати виборів будуть дуже неочікувані. Багато кандидатів. Не знаю чому влада вибрала цей варіант виборів. Навіть не знаю, що очікувати в майбутньому.

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi