Надіслати
НОВИНУ
 
7/1/2013    П:9369 К:1
Кабмін виділив додаткові кошти на Солотвино
Кабінет міністрів України додатково виділив 7 млн грн. на фінансування програми по Ліквідації та екологічній реабілітації території впливу гірничих робіт державного підприємства “Солотвинський солерудник” за рахунок перерозподілу коштів інших статей витрат держбюджету.

Як відомо, в смт. Солотвино через деформацію земної поверхні відбуваються карстові провали, що створює загрозу життю людей. З метою запобігання виникнення екологічної катастрофи Кабмін прийняв рішення прозакриття ДП «Солотвинський солерудник».

На ліквідацію та екологічну реабілітацію території впливу гірничих робіт ДП «Солотвинський солерудник» протягом семи років планується виділити 339млн грн. В держбюджеті на 2013 рік на фінансування цієї програми плануєтьсявиділити 17, 65 млн грн.

Нагадаємо, що ДП «Солотвинський солерудник» створено в 2006 році. Підприємство займається видобутком солі, оптовою торгівлею морепродуктами та діяльністю в сфері громадського харчування. Протягом 1998-2007 рр. експлуатація гірничих виробок на підприємстві здійснювалася в аварійному режимі, а з 2007 року видобувні роботи фактично зупинені. Різке збільшення притоку підземних вод та активний розвиток техногенного карсту призвели до суттєвого погіршення навколишнього середовища та порушення безпеки промислових і житлових об'єктів смт. Солотвино.

 
Коментарі (1)
гість
4/17/2014 3:46:56 PM  |  IP: 91.195.157.***
вжже 2014 і в чиіх карманах ці кошти зупинилися???????????????????????????????

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi