Надіслати
НОВИНУ
 
8/21/2013    П:1198 К:0
На Тячівщині обговорювали проблеми газифікації району та підготовку до нового опалювального сезону
Підключення населення до газових мереж і підготовку до нового опалювального сезону днями обговорювали на нараді керівництва Тячівської райдержадміністрації за участі голів та представників вуличних комітетів сіл, де наразі тривають роботи по газифікації.
За останні роки у Тячівському районі посиленими темпами проходить підключення населених пунктів до блакитного палива. Зокрема, на сьогодні ведеться будівництво підвідного газопроводу  високого тиску до с. Нересниця ( ІІ черга), до смт. Солотвино ( ІІІ черга).

Не так давно урочисто запалено газовий факел у селі Нижня Апша (Діброва), де на це благо цивілізації люди очікували з часу незалежності України. Вже підключено до газопостачання перші оселі, посиленими темпами тривають роботи по монтажу розподільчих газопроводів та внутрішньої мережі житлових будинків. Відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації, в даному населеному пункті блакитне паливо підведуть до 4 тисяч житлових будинків.

На даний час завершено прокладання підвідного та розподільчих газопроводів до с. Вишоватий і, як запевнив представник підрядника Іван Кіш, наразі є можливість  підключити  газ у всі дворогосподарства цього населеного пункту.  Однак керівництво побоюється, що залишиться неоплаченим борг вуличного комітету, який на сьогодні становить чималу суму. Через недобросовісне виконання деякими споживачами своїх фінансових зобов’язань страждають інші, які вчасно проплатили за підключення, і поки що не можуть користуватися послугами. 

Щоб не бути надалі заручником подібних ситуацій у наступних селах, де очікується завершення робіт, зокрема,  у селах Вільхівці та Вільхівські Лази (Раково), Нересниця, -  підключати до газопостачання планують при внесенні повної оплати. Тож, якщо споживач не розрахувався вчасно -  користуватися природнім газом не зможе.

І ще один важливий момент, на якому слід акцентувати увагу споживачам: згідно Постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики №75 від 31.01.2013,  визначено Порядок доступу та приєднання до Єдиної газотранспортної системи України.

Тобто, після того, як газопровід буде введено в експлуатацію, а будинки ще неприєднанні до газопроводу, то їх власники будуть платити кошти газорозподільному підприємству за приєднання в залежності від відстані та потужності. За стандартне приєднання до газових мереж до 25 м. на 2013 рік визначені розміри оплати в залежності від типорозміру лічильника. Мінімальна оплата становитиме від 8,5 тис. грн. за підключення.

 Прес-служба Тячівської РДА

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi