Надіслати
НОВИНУ
 
8/16/2013    П:1528 К:0
На Тячівщині усе частіше грабують будинки і квартири
Співробітники управлінь Державної служби охорони та карного розшуку УМВС України в Закарпатській області на спільній прес-конференції закликали громадян пильніше слідкувати за своїм майном у літній період.
Начальник УДСО при УМВС України в Закарпатській області підполковник міліції Андрій Литовченко висловив стурбованість керівництва МВС зростанням кількості крадіжок з помешкань громадян у країні. Лише на території Закарпатської області у поточному році таких зареєстровано 440, у той час, як за аналогічний період минулого року їх було 355. Частіше обкрадають приватні будинки (314 крадіжок), але крадії й не оминають увагою і квартири (126). Найчастіше крадуть у Мукачеві, Ужгороді,  Тячівському, Свалявському, Ужгородському та Рахівському районах, повідомляє  УДСО при УМВС України в Закарпатській області.

Найбільша кількість крадіжок з помешкань громадян скоюється у ранковий та денний час, що обумовлено відсутністю вдома господарів та членів їх сімей. З квітня по серпень реєструється більше 50 % подібних злочинів, що пов’язано з дачно-відпускним сезоном, коли помешкання громадян довгий час залишаються нагляду та без господарів.
 
Правоохоронці закликали громадян потурбуватися про безпеку власного майна, адже злочин легше попередити, ніж розкрити. В Закарпатті розкривається лише кожна четверта крадіжка з помешкань.

Щоб знизити ризик обкрадання, варто посилювати вхідні двері та замки, не забувати зачиняти на ключ вхідні двері у помешкання, зачиняти вікна та балконні двері (особливо на 1 та 2 поверхах). Від’їжджаючи на відпочинок, не варто розголошувати в мережі інтернетта знайомим особам відомості про час і період від’їзду. Потрібно забезпечити тимчасовий нагляд за помешканням з боку родичів чи надійних сусідів.

Але і цих заходів може виявитися недостатньо. Найнадійнішим захистом житла є облаштування його охоронною сигналізацією з прибуттям охорони на місце спрацювання. 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi