Надіслати
НОВИНУ
 
10.12.2013    П:1530 К:0
ФК «Вільхівці» - призер Закарпатського обласного чемпіонату з футболу (ФОТО)
Днями у Тячівському районному Будинку культури нагороджували призерів Закарпатського обласного чемпіонату з футболу серед команд першої ліги.
Для нагородження на сцену запрошено бронзових призерів обласного чемпіонату І ліги – юнацьку команду ФК «Авангард» селище Тересва. Гравців, тренера та президента ФК «Авангард» селище Тересва - команди, яка зайняла третє місце в першості футболу Закарпаття серед юнацьких команд нагороджено грамотами ФФЗ. Відзначено і команду, яка виборола друге місце в обласному чемпіонаті першої ліги. Зокрема, срібними призерами обласного чемпіонату стала юнацька ФК «Говерла» селище Ясіня.

Від імені федерації краю нагороди отримали президенти футбольних клубів, які стали призерами обласного чемпіонату, голови районних Федерацій: Форкавець В.В.(Хустський р-н), Грабар І.І. (Тячівський р-н), С.С. Штадлер (Рахівський р-н). Від керівництва ФФЗ висловлено подяку організаторам футбольного свята на Тячівщині, яка завжди займає провідні позиції в Закарпатському футболі: подяку висловлено  голові Тячівської райдержадміністрації Бринзянику І.В., а також тренерам футболу - Приходько Ф.П., Талапко С.А.


А тим часом церемонію нагороджень було продовжено. За третє місце в першості Закарпаття відзначено команду ФК «Старт» с.Золотарево, які стали бронзовими призерами обласного чемпіонату серед команд першої ліги. Грамотами та медалями ФФЗ нагороджено срібних призерів змагань – ФК «Говерла» селища Ясіня. 

На бронзових та срібних призерів обласного чемпіонату чекав приємний сюрприз. Від голови Федерації футболу Закарпаття М.І. Ланьо команди отримали цінні подарунки – комплекти футбольної форми та футбольні м’ячі.

І це ще не всі приємності. За успіхи у сезоні 2013 року обласна федерація нагородила спеціальними призами, дипломами та подяками капітанів футбольних команд «Старт» (Золотарево) та «Говерла» (Ясіня), а також президентів футбольних клубів першої ліги, зокрема, Цірика М.М., Паша І.І., Варцабу Ф.Ф., Пилипа В.І., Олексія В.І., інших.


Нагороди отримали кращі гравці змагань у номінаціях: кращих кращий воротар, кращий захисник, кращий півзахисник, кращий нападник, кращий бомбардир.

Бурхливими оплесками присутні зустрічали переможців. Як відомо, нею стала ФК «Вільхівці», яка зайняла перше місце у першій лізі. Медалі, грамоти, комплект м’ячів і спортивної форми від голови обласної федерації і почесний Кубок чемпіонату – найбільше задоволення для команди-переможців.

Цього дня адресували музичні вітання спортивній громадськості краю юна співачка Олеся Лунгу та вихованці хореографічного відділу Тячівської ДШМ.

 газета «Тячів» 
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi