Надіслати
НОВИНУ
 
11/27/2013    П:1159 К:0
"Регіонали" зірвали позачергову сесію Закарпатської облради
"Партія Регіонів" хотіла взяти участь у засіданні, але не розібралася з причинами скликання позачергової сесії", - пояснюють відсутність колег регіонали-мажоритарники.
На жаль, представники "Партії регіонів" та депутати Демократичної партії угорців на сесію не з'явилися. Такі дії з боку провладної партії не можна назвати несподіваними, адже ще вчора Tyachiv.com.ua повідомляв, що голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида дав вказівку підконтрольним депутатам (передусім - з фракції Партії регіонів та угорців ДСУУ) не брати участь у сесії Закарпатської обласної ради. Крім того, передбачалося, що тиск здійснюватиметься також і надепутатів -"бюджетників" з інших фракцій облради.

В сесійній залі зареєструвалося лише 40 депутатів із 108, тому сесія вважається нелегітимною. Та рішуче налаштовані депутати вирішили голосувати руками, розглянувши єдине питання - звернення до Президента: "Пане Януковичу, підпишіть Вільнюську угоду".

Іван Балога першим підписав лист та пустив його залом, закликавши всіх депутатів так само написати ПІБ та поставити підпис. Це імпровізоване звернення, пообіцяв голова облради, буде відповідним чином надіслане до Адміністрації Президента.

Нагадаємо, що раніше повідомлялося, що представники "Партії Регіонів" проігнорували позачергове засідання Тячівської райради, однак група депутатів, які прийшли на засідання, висловили протест щодо призупинення Урядом євроінтеграційного курсу України, поставивши підписи під зверненням до Президента з вимогою підписати Угоду про Асоціацію з ЄС.
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi