Надіслати
НОВИНУ
 
6/10/2015    П:645 К:0
Молоді Тячівщини розповіли про обласний конкурс бізнес-ініціатив (ФОТО)
Вчора у Тячівському районному центрі зайнятості, а сьогодні – в адмінприміщенні РЦЗ у Дубовому молодим людям, які шукають роботу, представили відкритий молодіжний конкурс «Бізнес Ініціатива Закарпаття», організаторами якого є Громадська організація «Молодіжні ініціативи Закарпаття», УжНУ, Центр кар’єри УжНУ.
Його мета – пошук талановитих молодих людей регіону для залучення до підприємницької діяльності та активізація підприємницького руху в краї. Участь у конкурсі бізнес-проектів може взяти молодь до 23 років.

Про умови конкурсу розповів представник молодіжної організації в Тячівському районі Михайло Паш, роздав присутнім анкети учасника, а також пообіцяв допомогу у написанні проектів.  Пріоритетними напрямками бізнес-проектів є енергозберігаючі технології, екологія, інноваційні технології, туризм, відновлювальні джерела альтернативної енергетики. 

Свої бізнес-ідеї кожен охочий зможе надавати до 23 червня. Відтак упродовж місяця їх будуть опрацьовувати фахівці. А 30 та 31 липня відбудеться бізнес-форум, на якому будуть визначені переможці. Винагородою стане фінансова підтримка найбільш успішних ідей.
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi