Надіслати
НОВИНУ
 
8/2/2013    П:943 К:0
Сьогодні обговорювали обґрунтованість підняття тарифів ЖКГ Тячівщини
У п’ятницю, 2 серпня, під головуванням в. о. голови облдержадміністрації Ігоря Свища пройшло друге засідання робочої групи із перевірки економічної обґрунтованості тарифів на житлово-комунальні послуги.
Цього року значно зросли ціни на послуги житлово-комунальних підприємств Тячева. Не обминуло зростання цін і Міжгір’я, Сваляву, Хуст та Чоп – повідомляє прес-центр ОДА.

Практично у кожному випадку причиною збільшення тарифів став той факт, що вони не переглядалися вже протягом кількох останніх років, а тому перестали відповідати економічно обґрунтованим нормам та приводили до збитковості підприємств.

Присутній на нараді заступник голови Закарпатського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Василь Граб звернув увагу представників житлово-комунальних підприємств краю на необхідності працювати над питанням ціноутворення та введення тарифів в дію максимально якісно та уважно. Окрім того, нагадав пан Граб і про відповідальність та штрафні санкції, які несуть підприємства-монополісти (ними, власне, і є житлово-комунальні господарства краю) при зловживанні своїм монопольним становищем.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число