Надіслати
НОВИНУ
 
1/28/2015    П:814 К:0
Школярі Тячівщини мають перші успіхи на обласних предметних олімпіадах
Цикл обласних предметних олімпіад, які виявляють найбільш обдарованих та здібних учнів краю, розпочався 9 січня і триватиме до 11 лютого. Змагання юних інтелектуалів з усієї області проходять, здебільшого, у Закарпатському інституті післядипломної педагогічної освіти в Ужгороді. На сайті цієї установи вже можна ознайомитись з результатами перших олімпіад.
Як бачимо, учасники ІІІ етапу, які представляють Тячівщину в області, вже мають певні досягнення і призові місця. Зокрема, треті місця на обласній олімпіаді з німецької мови вибороли дев’ятикласниця Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. В.Гренджі-Донського Анна Бердар та учень 10 класу Усть-Чорнянської ЗОШ І-ІІІ ст. Фелікс Костяк.

Диплом ІІІ ступеня з французької мови здобула учениця 10 класу Солотвинського ліцею інтернатного типу гуманітарного та природничого профілю з румунською мовою навчання  Ліна Мелега.

А дев’ятикласниця Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. Наталія Куцин принесла у загальну скарбничку команди Тячівщини два дипломи за треті місця – з географії та української мови і літератури.

Поки що найкращий результат – ІІ місце на обласній олімпіаді з екології – в учениці 9 класу Дубівської ЗОШ І-ІІ ст. №1 Неоніли Леспух (за програмою 10 класу). 

Наразі журі підводить підсумки змагань юних розумників з історії та математики, а попереду – олімпіади з української мови та літератури у школах з угорською та румунською мовами навчання, хімії, біології, інформатики, румунської мови та літератури, угорської мови та літератури, російської мови та літератури та інших. Отже, у вихованців навчальних закладів Тячівщини ще є багато шансів відзначитись. 

Наталія Маджара для Tyachiv.com.uaКоментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi